Smäd

Príspevok v téme: Smäd
terry

Ahojte! Mam taky problem, ze som stale strasne smädna, vypijem priblizne 4-5 litrov bylink. caju alebo cistej vody, mineralky. Ked nepijem, tak som potom strasne hladna. Ked sa najem a za tym napijem, dost ma boli zaludok. Neviete mi prosim poradit, z coho som taka smädná a co mam robit, ked napriklad som v meste a nemam sa ist kde vycikat. Je to mozno smiesne, ale kvoli tomu potom nepijem a boli ma hlava. Dakujem za akukolvek radu!!!

ZUZANA7

Tak ti poviem cca. 5 rokov !!! som strašne stále smädná, tak ako ty. Som až smiešna tým, ako stále chodím s fľaskou vody (pijem čistú vodu)v rupsaku a ako sa napijem a som v zápetí zase smädná a v izbe mi na poličke stojí 1/2 litrový pohár s vodou a v kúpelni ďalší 1/2 litrový pohár.
A tiež mám problémy s cikaním v meste:-)))
Za tých 5 rokov mi brali krv na cukrovku aj 5 krát (naposledy pred týždňom) a vždy mi vyšlo, že to nieje cukrovka!!!!
Už som si za tie roky na to aj akosi zvykla:-)))

ifka

"insipidus" znamena bez chuti a "mellitus" sladky,takze rozdiel medzi diabetes insipidus a diabetes mellitus je v tom, ze pri mellitus je v moci cukor a pri insipidus nie...pri insipide sa nedostatocne vylucuje hormon vazopresin (naziva sa aj antidiureticky hormon), tym padom organizmus nezadrziava dostatocne vodu a telo je dehydrovane, preto si stale smadna...ale pre istotu si chod dat skontrolovat aj glykemiu (hladinu cukru v krvi, aby si mala istotu,ze to nie je cukrovka...lebo moze byt

jatyon

to je, ked je malo hormonu - adiuretinu.
treba to ODBORNE vysetrit.
.
.
aj ked to nie je cukrovka, tak sa to vola.
Lebo aj pri cukrovke byva velky smad.

tava58

prosim o pomoc moj syn ma male hnede flaky na krku na tele uziva lieky dlhodobo lekari vravia ze ide o virus prosim poradte ak ma niekto skusenost ma ich uz skoro rok pecenove testy absolvoval aj ine krvne vysetreniadakujem