Smäd

Príspevok v téme: Smäd
terry

Ahojte! Mam taky problem, ze som stale strasne smädna, vypijem priblizne 4-5 litrov bylink. caju alebo cistej vody, mineralky. Ked nepijem, tak som potom strasne hladna. Ked sa najem a za tym napijem, dost ma boli zaludok. Neviete mi prosim poradit, z coho som taka smädná a co mam robit, ked napriklad som v meste a nemam sa ist kde vycikat. Je to mozno smiesne, ale kvoli tomu potom nepijem a boli ma hlava. Dakujem za akukolvek radu!!!

sairus

pit vela vody je dobre ale nie az tak vele 4/5litrou(v kope mineralka,ci caje-zas mas chut sa najes a este ked su ciste-bez cukru..musis vynechat aj mineralky,mineralky maju tiez neiake tie mineraly.A musis sa neiak vypotit tu nadmernu vodu a pit len ked ta strasne smadi,potom 2/3litre vody,caju atd musi to byt aj ochutene aby mal organyzmus aj energiju(cukor).

janík

akupunktúra:jedna z možných príčin môže byť slabosť obličiek -jin,ktorý spôsobuje nárast jangu,ktorý vysušuje a vyvoláva smäd,zároveň prevažuje otváranie nad zatváraním,preto sa často močí a tým sa strácajú tekutiny-preliečiť v danom smysle obličky