Smäd

Príspevok v téme: Smäd
terry

Ahojte! Mam taky problem, ze som stale strasne smädna, vypijem priblizne 4-5 litrov bylink. caju alebo cistej vody, mineralky. Ked nepijem, tak som potom strasne hladna. Ked sa najem a za tym napijem, dost ma boli zaludok. Neviete mi prosim poradit, z coho som taka smädná a co mam robit, ked napriklad som v meste a nemam sa ist kde vycikat. Je to mozno smiesne, ale kvoli tomu potom nepijem a boli ma hlava. Dakujem za akukolvek radu!!!

horalka

Ja Ti zavidím,keby so
m sa nekontrolovala,tak nevypijem ani deci.Teraz čo som tehotná nutim sa vypiť aspon 1,liter.Lucky.A Ty si daj vyšetriť či náhodou nemáš zvyšený cukor.Vtedy sa tiež veľa pije

fifinka

Pocula som, ze niekto nepotrebuje pit skoro vobec, jednoducho mu to nechyba.Ak Ta nic neboli, tak si asiv poriadku. Ale ak chces mat peknu plet, tak trosku pi:)

zaja

babenky,ja osobne vám závidím,že toľko pijete!!!
Ja nepijem takmer nič,ani si na to nespomeniem,aj keď pijem nasilu tak mi tá voda ide hore krkom a je mi na vracanie!!!
A to sa veľmi chcem naučiť viac piť,pretože ma bolievajú obličiky.

terry

nadá sa nám, čím viac jem tým som viac smädná, lebo mám plný žalúdok jedla a voda sa mi už nezmestí. Ked sa napijem, tak ma bolí žalúdok!!!