Chcem rovne vlasy

Príspevok v téme: Chcem rovne vlasy
silviaaa

mam huste vlnite az kucerave vlasy ktore si kazdy den zehlim a pouzivam od loreál take mlieko kde je beionce na obrasku hot straight a po vyzehleni taky bilo zeleny nezmivatalny kondicioner z tej reklami co je kleopatra a lak nA vlasy ale nevidrzia ani pol dna rovne tak ich musim zehlit aj 3 krat za den neviete nejaky dobry pripravok na rovne vlasy co naozaj pomaha a kolko asi stoji vyrovnanie vlasov na 3 mesiace a ci to moc nici vlasy mate s tym nejake skusenosti ? prosim poradte

dianqa

Od LOREAL ELSEVE je fakt to mlieko super:) sama ho mám a musím ho pochvalit:) moje vlasy su živšie a leskvejšie. možno by si nemusela zehlit skus len to mliečko a uvidis budes mať krasne vlásky...žehlicka im dost škodi.

wawawa

no, mne dáva kaderníčka na vlasy OSIS flatliner, lenže nikde som to nevidela :( a velmi by som to chcela, lebo to pomáha.

silwuhinqa

ja mam dost riedke vlasy a nastasie upplne rovne uz od malicka a dlhe su po stristvrte chrbata takze s mojim vlasmy som maximalne spokojna .... =) ...aje ked si sem tam zehlite vlasy tak to neni az take hrozne ..ja poznam jednu z nasej skoly ktora si zehli kazde rano vlasy aj ked ide von vjete ake ma vlasy??....nechcite ani vediet zachvilku jej vypadaju ako to tak vydim ale takych je vela ludi ... tak nej casto!!...a netrapne sa s tymi vlasmy ani kuceravesu neni skarede !!.... =)

anicka24k

myslite si ze kucerave vlasy nie su sexi a krasne?? rovne, dlhe sa mi pacia ale nicit si ich nechcem:))ponukam vam jeden dobry pripravok na vlasy, je to maska na vlasky ELSEVE LOREAL- proti lamavosti vlasov- je fakt dobra na skrotenie vlasov a lesk!!!!pa

kathuss

Ja si tiez zehlim vlasy...nie casto...len ked to mam fakt hrozne!! Vpredu mam vlasy docela rovne ale vzadu hruuza des...NEKEDY..ked ich mam cerstvo umyte tak su jak po vybuchu..brckave hlavne vzadu..mam vlasy cca do polky chrbta a chcela by som mat dlhsie...ale akosi mi pomaly rastu a nvm ci ich budem mat este dlhsie,,.,no ked som bola mala tak boli az pod rit:D noo ale k veci..ja mam zehlicku ciernu ETA a puzivam na zehlenie sprej WELLA Flat iron Spray...z kadernictva...alebo Lybar tu oranzovu penu na zehlenie...ked si ich vyzehlim vedia mi vydrzat rovne aj tyzden pokial nie je moc vlhko..ale ak aj snezi ci prsi dam kapucu a vydrzia;-)ale zase inokedy uz po dvoch dnoch sa vlnia...sice viem ze sa tym vlasy nicia...preto si ich necem zehlit moc casto ...a pri hustote mojich vlasov to aj chvilu trva...ale vysledok stoji za to;-)No keby som ich mala ece kusok dlhsie a mierne rovnomerne kucerave tak mi to nevadi..ale toto je na mna fakt moc:D:D

nadezdanka

baby... ja mam tiez vlnite az kucerave vlasy a ked vydem na vzduch tak mam riadny výbuch... ale uz to neriesim. ak chćete mat rovne vlasy nezehlite si ich!!!!! moja sestra si ich zehlila a powedala ze to nemam ani skusat elbo sa mi donicia a bude to beznadejne. ak mate kucerave vlasy tak si ich neceste a ak rovne tak si dajte taky sprej na objem alebo na brcky... pomaha to. JA som tiez svoje vlasy riesila ale uz mi je to jedno a som s nimi spojokna... .-DDDD:-D:-D