MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...

Príspevok v téme: MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...
klarika ch.

muzi aky je vas nazor na panny, vsadee sa pise,ze kazdy by ste ich chcel,ale nieje to celkom tak, aj ja sama som, a mam priatela, a strasne mi vadi,ze som mu to povedala,a on to zobral len tak, mam ho sice rada,ale neviem ci sa kvoli tomuto s nim nerozidem, ja by som cakala,ze si ma bude za to viac vazit a aj mi to povie,ze ma ma rad aj kvoli tomu a neberie to len tak automaticky,ze som si nieco take chcela nechat akurat pre neho.Mam praveze skor pocit,ako keby mu to bolo praveze na obtiaz,fakt neviem, tak prosim nazory : Muzi, chalani, tak ako je to chcete panny,ci radsej nie a je vam to jedno? Lebo mam pocit,ze je vam to jedno a vobec si za to babu nevazite,vsak mi len na to cakame,kedy nam poviete,ako si nas vazite,ze sme si to nechali akurat je jedneho toho spravneho z vas, a vy nic,tak fakt neviem.

a-drian

caute,chcem sa podelit o skusenost,aj moja priatelka bola panna,a pre pannu je urcite lepsie ked to poprve si vychutna v polohe zena dole, nie zena hore,len tolko.

reno kn.

presne tak,ak je baba panna,nemal by jej chalan navrhovat polohu zena hore,to je blbost,ak je ozaj panna,je vacsinou jemna a neskusena, sice aj chalan ak je panic je neskuseny, ale predsa len taketo nieco by mal predsa do ruk zobrat predsa len chlap a babulke panne to urobit v polohe zena dole nezne a jemnucko,aby si to hlavne ona vychutnala.

b-erto 3

aj ja som mal priatelku pannu a sme solu doteraz,pred nou som tiez nemal nejaky rusny sexualny zivot,len 1 babu som mal,takze tiez to bolo pomerne vyrovnane,a myslim si k tej odpovedi predo mnou, ze pre babu pannu je lepsie ked je pri prvom milovani urcite dole a my chalani by sme to mali zobrat do vlastnych ruk,ja viem ze je o tom take "divne" hovorit,ale baby po tom podvedome tuzia,aby chlap zobral vsetko do svojich ruk a urobil im to krasne neznucku,lebo panny su vacsinou take neskusene a jemnucke,a poloha na vrchchu im aspon tym fakt skor hamblivym a absulutne neskusenym nesedi,takze ja to chapem, a proste fakt my chalani by sme to mali zobrat do ruk a baba nech si to poprve uziva pekne pri lezkani a my jeje to urobime jemnucko.

jozef 91

super tema,tak do nej prispejem i ja. Ties som nasiel priatelku.kt je panna a som neskutocne stastny a vazim si ju,ja uz sice nie som panic,ale nemal som velmi vela bab,presne 2 pred nou,co na chalana co ma 31 nie je nejak prehnane,takze si myslim,ze sme celkom vyrovnany. Ale chcem napisat toto,ze mam 1 super kamosku,kt.je tiez panna a sa mi zdoverila,ze ma super priatela,len nevie,ako "ist na milovanie",jej priatel je super,len on chce aby bola pri prvom milovani hore ona,nech "si sama udava" tempo a hlbku vniknutia,ale jej to nie je po voli,nevie ako na to a tak,nema moc skusenosti,ja osobne si tiez myslim,ze lepsia poloha na poprve je baba dole a muz jej to ma urobit jemne,vsak predsa mame o trosicku viac skusenosti,i ked to nie je pravidlo,ale tak vacsinou predsa,viem,ze napisete,ze preco sa s nim o tom neporozprava,ale vsak viete je to taka dost intimna tema a ona sa hambi,vy s tym mate ake skusenosti?

okipo

mata1111 :)) Predso by mal byt chalan slaboch a baba sveta ked cakaju len na toho praveho? Zato nemusime byt egoisti. Kazdy zije tim sposobom ktorym chce.Nech tí ktorí striedaju viac partnerov nech ich striedaju a nech sa nenadvisuju nad tímy ktorý niesu ako oni. Stracaju tu jedinecnost vyberu co v ndesnom svete ma malokto! To je ale len moj nazor a berte si ho ako chcete.

apolon

Matka, v niecom mas pravdu, ale nie uplne vo vsetkom. Vsetci chalani nie su taki, ale vacsina ano. Zeny su uplne uzasne v tom, ze si vedia pockat na toho praveho, ale zasa nie vsetky. Chalani maju vacsinou problem vobec pockat, nie este pockat na tu pravu. :D Je to proste tak. Ja sam viem, ake to je byt nadrzany, takze preto by som ziadnu zenu neodsudzoval za to, ze to robi ked ma chut, ale je pravda, ze zo zaciatku by som si o nej mohol mysliet vselico. Je to bohuzial spolocnostou, ktora taketo nieco odsudzuje a potom sa to vsetko zbiera a zeny su v tomto fakt v nevyhode. Ale taketo zeny su odsudzovane prave dost casto zenami. Bolo by v tom treba spravit poriadok, ale to by si vela ludi muselo uvedomit tuto zalostnu situaciu. Chapem Ta, ze sa kvoli tomuto hnevas na vsetkych chalanov, ktori si mozu bez ujmy uzivat a zeny nie. Ale kazdy z nas prispieva kvapkou do mlyna a nikdy tento boj neskonci, kym nebude dostatok ludi, ktori si povedia "dost".

mata1111

..proste ste egoisti...a baba ktora to nestrieda je svata a chalan slaboch...a naopak....baba ktora to strieda je k...a a chalan je macher....ach jaj...

mata1111

okipo no to je pekne ale vacsina chalanov take stroje na sex praveze su... aj mne by sa pekne rozpravalo keby som sa vyburila s neviem kolkymi chalanmi a potom by som nasla muza ktory cakal na tu pravu (na mna podotykam)a s nikym nic nemal...ved aj ja by som si ho akoze vazila...a nezaujimalo by ma ze aj on ma len jednu mladost a chce si uzit....ze zijeme len raz..ved podstatne ze druhy nikoho nemal, takze nemusim pripadne ziarlit pri predstave s jeho ex a tak:)))...ale vzdy je to len obratene takze ani neviem preco sa zamyslam...