MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...

Príspevok v téme: MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...
klarika ch.

muzi aky je vas nazor na panny, vsadee sa pise,ze kazdy by ste ich chcel,ale nieje to celkom tak, aj ja sama som, a mam priatela, a strasne mi vadi,ze som mu to povedala,a on to zobral len tak, mam ho sice rada,ale neviem ci sa kvoli tomuto s nim nerozidem, ja by som cakala,ze si ma bude za to viac vazit a aj mi to povie,ze ma ma rad aj kvoli tomu a neberie to len tak automaticky,ze som si nieco take chcela nechat akurat pre neho.Mam praveze skor pocit,ako keby mu to bolo praveze na obtiaz,fakt neviem, tak prosim nazory : Muzi, chalani, tak ako je to chcete panny,ci radsej nie a je vam to jedno? Lebo mam pocit,ze je vam to jedno a vobec si za to babu nevazite,vsak mi len na to cakame,kedy nam poviete,ako si nas vazite,ze sme si to nechali akurat je jedneho toho spravneho z vas, a vy nic,tak fakt neviem.

kitti

Som zena,ale ti napisem svoj nazor.
Ja tak viem,ze chlapy,ktory vztah beru len tak,tak im to je jedno a maju radsej ked dievca je uz skusenejsie.
Ak chlap si to s tebou mysli vazne,tak sa tomu tesi,ze si panna,ze nie si hocijaka "pobehlica".
Neviem od kedy chodis s tim tvojim,ci to s tebou mysli vazne,ale ked nie si si ista,tak radsej pockaj a pride taky chlap,ktori si ta bude vazit prave preto,ze si panna.
Moj byvali sa tomu velmi tesil,ked sa dozvedel,ze som este panna a bol velmi ku mne a velmi si ma vazil.
Rozmysli si,mas cas

peto 636

klarr...nic sa neboj vazime si to,a odpovede tych sráčov si nevsimaj,a ak si to tvoj priatel nevazi kasli na neho, muzi by si to mali vazit,aspon ja ano, a aj sa mi to podarilo, nasiel som take dievca, kt.je panna,a bola to pre mna pocta. PS. nie som ziadny pubertiak, mam 32 a ta baba bola do 31 panna. Takze klari,drz sa a stoj si za svojim.Vela zdaru.

yur

Vazime si, ak je dievca verne, ak to nie je ziadna "pobehlica". Samozrejme, ak je panna, su tam predpoklady (aj ked nie zaruky!). Ale ak napr. predomnou mala trojrocny vztah a s partnerom mala aj sex, tak to vobec nic neznamena. Dolezitejsie je ako casto strieda partnerov alebo podla coho si ich vybera.
Samotnemu panenstvu by som nejaky specialny vyznam nepripisoval.
Samozrejme, viem si predstavit, ze ini muzi to vnimaju inak, napr. ak su silno veriaci.

gomez

drahá klárika, je to od teba veľmi pekné ako myslíš na svojho priateľa. Prosím, toto nebude možno to, čo si čakala, tak sa na mňa nehnevaj. Pripraviť dievča o panenstvo, nie je ani pre muža žiadna slasť. Sú to len sny a veľkohubé vyhlásenia nevyskákaných puberťákov. Tak isto, ako vy mávate z toho komplexi menejcennosti aj mužov trápi zodpovednosť, aby dokázal, čo sa od neho očakáva. A tak isto to berú za svoju prehru. To, prečo chcú muži panny je len psychologický dôvod. Je to dôkaz toho, že považuješ toho dotyčného za dôveryhodného a pravého. Netlač ho do toho, aj on sa s tým musí vyrovnať. A keď si aj ty jeho prvá, bude s tým mať rovnaké problémy ako ty. A teraz jedna rada: ukľudňujte sa navzájom, nenechaj to všetko na neho.