MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...

Príspevok v téme: MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...
klarika ch.

muzi aky je vas nazor na panny, vsadee sa pise,ze kazdy by ste ich chcel,ale nieje to celkom tak, aj ja sama som, a mam priatela, a strasne mi vadi,ze som mu to povedala,a on to zobral len tak, mam ho sice rada,ale neviem ci sa kvoli tomuto s nim nerozidem, ja by som cakala,ze si ma bude za to viac vazit a aj mi to povie,ze ma ma rad aj kvoli tomu a neberie to len tak automaticky,ze som si nieco take chcela nechat akurat pre neho.Mam praveze skor pocit,ako keby mu to bolo praveze na obtiaz,fakt neviem, tak prosim nazory : Muzi, chalani, tak ako je to chcete panny,ci radsej nie a je vam to jedno? Lebo mam pocit,ze je vam to jedno a vobec si za to babu nevazite,vsak mi len na to cakame,kedy nam poviete,ako si nas vazite,ze sme si to nechali akurat je jedneho toho spravneho z vas, a vy nic,tak fakt neviem.

mata1111

vy chalani ste uplne trapniiiii... ved len obdivujte tie svoje panny ze cakali prave na vas...ale ze vy ste na nich necakali im asi nedoslo....heh...vela stastia vam s nimi...

okipo

aj ja mam moju babiku(23r.) uz jeden a pol roka a vobec mi nevadi ze je panna a preto si ju velmi vazim a som ochotný cakat kym to nebude chciet sama. MUŽI:treba si svoje neznejsie polovicky perto vazit a hovorit im to, preco si ich cenime a mame ich radi. Budu stasne a aj oni sami na vas nedaju dopustit, v tom je krasny vstah medi muzom a zenou.Strasne sa lubime!

henno3

aj ja som po dlhom case nasiel super babu, a je panna a veeelmi si ju za to vazim, juuj lubkam ju a som ochotny cakat,kym na ona nerozhodne.

apolon

chestity, nevazil si to. Kazdy sme iny, mozno chcel skusenu babu, ale myslim si, ze vacsia cast muzov take nieco skor uvita, aj ked nad tym hned nejasa. Ja by som nieco take u svojeho dievcata obdivoval, aj ked by som jej to mozno nepovedal, asi by to vycitila. Je to obdivuhodne, ako to vydrzite a pockate si na toho praveho, aj ked niekedy si iba myslite, ze to je ten pravy, ale smutne pribehy odlozme bokom.

izzo 23

aj moja priatelka, bola panna, a mozem uz teraz potvrdit,ze je to aj kus predpokladu stastneho zivota, juuuj, lubkam ju a budem si ju vazit do smrti.

alka37

ja mam priatela,a tiez som panna,som mu to povedala,a nejak moc sa tomu netesil,ja si na tom tiez dost zakladam,a myslim,ze chlap by si to mal vazit,proste ma sklamal ze ako ragovoval,nejak moc sa netesil a necitim ze by si ma za to vazil,a to smeruje k tomu,ze aj moj cit k nemu ochladuje,a neviem ci sa s nim nerozidem,asi este fakt pockam na toho spravnejsieho,ktory si to bude viac vazit.

arwelle

No tak toto je aka dobra tema :) Ja mam 21 a uz som prestavala verit, ze moze exitovat chalan, co si vazi panny. Ja som sa osobne stretla iba s nepochopenim a odkazom, ze som divna :)) To iba urazene jesitne muzske ego nevedelo stravit fakt, ze sa s nim len tak nevyspim. Asi :) Ale v tomto svete je naozaj tazke zachovat si vlastnu tvar a nesplynut s davom. Hlavne, ked ti 15-tky davaju rady ako na to :)) Dufam, ze raz najdem aj ja toho "praveho" ...

benny l.

ja mozem povedat z vlastnej skusenosti,ze najst pannu je tak trochu zarukou stastneho zivota,hlavne tie po 25,aspon mne to vyslo, moja teraz uz manzelka mala 31 a bola panna, a dobre som urobil,ze som bol ochotny cakat,lebo sa aj so mnou vyspala uz po takmer rok a pol rocnej znamosti,co je dost dlho,ale teraz som stastny,ze som sa prekonal a vydrzal, vazim si ju,je to super aj nadalej.