MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...

Príspevok v téme: MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...
klarika ch.

muzi aky je vas nazor na panny, vsadee sa pise,ze kazdy by ste ich chcel,ale nieje to celkom tak, aj ja sama som, a mam priatela, a strasne mi vadi,ze som mu to povedala,a on to zobral len tak, mam ho sice rada,ale neviem ci sa kvoli tomuto s nim nerozidem, ja by som cakala,ze si ma bude za to viac vazit a aj mi to povie,ze ma ma rad aj kvoli tomu a neberie to len tak automaticky,ze som si nieco take chcela nechat akurat pre neho.Mam praveze skor pocit,ako keby mu to bolo praveze na obtiaz,fakt neviem, tak prosim nazory : Muzi, chalani, tak ako je to chcete panny,ci radsej nie a je vam to jedno? Lebo mam pocit,ze je vam to jedno a vobec si za to babu nevazite,vsak mi len na to cakame,kedy nam poviete,ako si nas vazite,ze sme si to nechali akurat je jedneho toho spravneho z vas, a vy nic,tak fakt neviem.

elf95

vsak to ani nikto netvrdi,ze je to zaurka stastneho zivota,ale tak cloveka to potesi,ze ja baba taka zdrzanlivejsia vtychto veciach,vsak citaj toto forum,baby sexuju uz od 15- tich,tak dnes najst pannu okolo 20 a tak je rarita,a su zopar aj nad 25 aj okolo 30,tak tie by som si vazil najviac,tym vzdavam poklonu a klobuk dolu v dnesnom svete.

ado 33

aj ja milujem a vazim si,ze sa mi podarilo najst babu pannu,este sme nemali sex,a neviem ci to bude tak skoro,moja priatelka sa na to este neciti,sme uz spolu takmer rok,boze niekedy neviem vydrzat,ale zatinam a vydrzim,kvoli nej vazim si ju a urobim vsetko pre to,aby som ju nestratil,som ochotny cakat dokial bude chciet.

lienka2

tak tato tema sa mi velmi paci :)
Len nieze to vsetci chlapy zacnu pouzivat len preto aby si ju udrzali a dala im.Pjosiiim,hovorte to len ak to myslite uprimne a ide vam to priamo zo srdiecka.Oki?Vtedy to bude to prave.. :)
-moj nazor...

on-drej 33

aj moja priatelka je panna,a som taky staaastny,ze som ju v tomto svete nasiel,sme spolu 2 mesiace, a som ochotny cakat aj rok,ale milujem a vazim si ju za to.

albyino

aj ja chodim s babou,kt.je panna, a tiez som jej to este nepovedal,no po precitani tejto temy,uz aj letim za nou slovne jej to vyznat ako si ju vazim,diky za temu,tiez som netusil,ze vy baby na to cakate, takze, vykonam.

carmilla 11

aj mne to priatel povedal,ze si ma vazi,ze som panna a bola som strasne stastna,presne ako ty som rozmyslala o rozchode,keby mi to nebol povedal,proste som si nebola ista ci si to vazi,a ci to teda dam skutocne jemu,ale ked mi to povedal tak som bola v siedmom nebi. preto chalani POVEDZE TO TEJ SVOJEJ AK SI JU ZA TO JE PANNA NAOZAJ VAZITE, PROSTE MI NA TO FAKT CAKAME, LEBO MOZETE O NAS PRIST.

lea123

nina 73 ale ja tu vobec neodsudzujem panny , ani nic podobne, ani som nikde nespomenula, ze by si sa mala hambit... ja len hovorim o muzskom egoizme, ze by chceli pannu na dlhy vztah, pricom oni sa vybujacili pred tym aj s 10timi...ked nie viac... mi pripada take divne setrenie sa pre jedneho princa na bielom koni, ktory ani nemusi prist a ked pride, moze ta sklamat a tebe bude luto, ze si mu obetovala nieco tak cenne pre teba.. tym ale nehovorim, ze sa ma zena s kazdym vyspat...az po urcitom case chodenia..a urcite nie az po svadbe, to je ta najvacsia kravina aka existuje, takze sa zobut ty a citaj hru...

loly

na mojom priatelovi bolo tiez vidno,ked som mu povedala,ze ho to potesilo :))...A nakolko bol aj on panic,prvykrat to bolo krasne a nezabudnutelne :)))...prajem ti,aby si aj ty nasla takeho,ktory ta zato,ze si to nechaavas pre niekoho vynimocneho neodsudzoval,alee aby ta kvoli tomu este viac miloval :))