som tehotna,mam 14....:(

123456

lebo svet mladych ma velmi rychle tempo a ked si to este v 14tich nerobil, tak nie si "in" :)))... napr. mojej kamoske sa stalo to, ze ked prisla do prahy na VS a povedala, ze este nemala chlapa a to "uz" mala 19 rokov, tak na nu cumeli jak na no co ja viem k comu to prirovnat... dinosaura :D... dnesne deti sa strasne ponahlaju no neviem kam... ja som o to prisla v 19 s chlapom, co si to nezasluzil..... viem ze som kludne mohla pockat, lebo az teraz v 24 rokoch si to viem pekne uzit...

dr.csernusz

...Som zhrozeny z tohoto svetu... Mam 27, ale prisaham, v 14-ke som sa sustredoval na studium, na sport, na kulturu, zabavu... Viete mi niekto povedat, preco sa tak strasne skazil svet?

ninnika

NIE SI TEHOTNA na 100% boze ked nevies rizika tak to NEROB!!!!A hl.ked nevies ani ako .preco .zaco, a co z toho mozes mat atd.a hl.z tej spinavej vody.Boze baby ste normalne?

zuzu26

Linda najlepsi sposob ako zistit ci si tehotna je tehotensky test nemusis byt ale rovnako mozes.Takze si to radsej over.Nemaj strach mozno si robis zbitocne starosti.Nechcem poucovat ale sex v 14 je predsa len skoro.Mala bi si s tim pockat.Vela stastia!!!

no

no som sa chcela spytat ci niekto nevie,ze ked by daky chalan sa spravil vo vode napr. v bazene abo v jazere tak by mohla otehotniet daka baba ked by to bolo dake dva metre od nej??