som tehotna,mam 14....:(

bia226

Ale ludia,ked sa raz mate radi,a ste mladi (14-15) tehotenstvo v tomto veku je dost neprijemna zalezitost,chyba vam to tak velmi?Je to pekne,ja to chapem,ale riskovat to?Riskovat kvoli krasnej chvilke cely zivot,ktory by ste mohli prezit spolocne a bol by urcite omnoho krajsi.Podla mna to za to nestoji.Ak sa lubite,sex nemusi byt.Da sa uspokojit aj inak ako priamym pohl.stykom.Ja viem o com hovorim,mam 15,mala som sex,nelutujem to,to sa proste lutovat neda,ale uz nechcem viac riskovat.Prestali sme s tym.Pochopila som,ze v manzelstve to bude omnoho krajsie,kedy sa to nebude robit len kvoli dobremu pocitu,ale aj kvoli tomu dalsiemu clenovi rodinky.A bez akychkolvek starosti,bez strachu,s radostou.A ked uz pride to babo tak ho prijat s otvorenom narucou.Skuste sa zamysliet.Aky krasny zivot mozete mat a ako lahko si to mozete pokazit.A ked bez toho nemozete vydrzat tak to podla mna uz nie je o laske. :((

sonusqua

podla mna je to kazdeho vec kedy zacne so sexom...14-15? je to na kadom ine....ked sa na to obe strany citia...samozrejme ze je rozdiel ked skusa 14rocny chalan a 22...ale aj tak sex s laskou je milovanie a to je uz ina meta...ale na to musi prist kazdy sam

slovak

Asi ze si nie tehotna, ale predsa bi si mala trochu porozmislat co bude s tebou tak v tridsiatke, zacala si cas mavat seksualne vztahy.

lilinka

mam 17 s mojim pratelom sme spolu rok a bojim sa ze som tehotna. vzdy mi kramy zvykli meskat 3-4 dni a teraz mi meskaju uz tyzden. vzdy sme pouzili ochranu a nevieme o tom ze by sa mohlo nieco stat ale ja sa aj tak bojim. co si o tom myslite? mam dovod bat sa?

branik

Este dodatok: ak ta nuti k pohl. styku alebo podobne, nie je ta hoden a navyse je nezodpovednym clovekom. Od takeho ruky prec! Inak si mozes pytat aj milion rad od inych a aj tak uz ti nepomozu, ked si nahodou "v tom".

branik

Mila Linda, na to si mala mysliet skor a nie nariekat uz ked je po. Neviem preco si pytas radu od inych, ked sa toho dopustas sama. Mas predsa svoj vlastny rozum a krotit hormony sa da aj inak. Nie tak, aby si si sama urobila zle. V 14-tich byt tehotna, no nechcel by som byt v tvojej kozi.

nanda

Si chora... to aj s tou Ewus... uplne ste blbe...14 a 15 a uz sukate. Baby spamatajte sa. Je to Vase mladi. Kee budete v takej 40tke, tak sa zamyslite, ake ste boli sproste.

Ewus

a ja mam 15....a priatel sa do mna vystreikal....aj ked sme mali kondom ale ten sa tretrhol...a tabletku postinol som zobrala a teraz cakam ci pridu abo nepridu moje dni