som tehotna,mam 14....:(

norix

ja mam ties 15 a prisla som o to cez prazniny,toho chalana neskutocne lubim a tiez boli dni ked som sa strasne bela a pri tom si vzdy davame veeelky pozor ale ten stres tam preca len je,nespravila som to preto ze by som si posilnila sebavedomie alebo sa stym niekde chvalila ale preto ze sa lubime a je to to najkrajsie co na svete je,linda ja ti drzim palce a verim ze to dopadne ako si prajes a nepanikar...

anetkala

Ahojko...:)ako vy ju čo odsudzujete???chuderká je celá zničená možno jej aj kramy meškajú a nie je to príjemný pocit, ja som prišla o to v 15 a neľutujem to lebo to bolo s osobou, ktorú milujem nadovšetko ešte stále sme spolu a tiež sme prekonali v uvodzovkách 2 týždne tehotenstvá no dnes už beriem tabletky a je to prvý mesiac čo ich beriem a netuším kedy budem mať kramy ale inak vieml, že to bude ok...a sú to neplodné dni po menštruácii...tak sa ničoho neboj..:)určite nie si tehotná a ak máš nejakú pochybnosť kúp si tehotenský test...:)ak chceš ešte niečo vedieť môžeš mi poslať mail:Shelllby@azet.sk

suge

Je fajn vidiet, ze su tu ludia, ktori ak nieco urobia, su schopni nehanbit sa za to. Raz, ked budu s rodinou na lyzovacke v Alpach, tak si o tom budu vzajomne rozpravat vesele pribehy. Budu zasnut, ze ich deti su sikovnejsie ako oni.

marecek

dr.csernusz>>>a ze si mal maturitu na same jednotky??? urobil vysku s cervenym diplomom??? vidis tak nedrzkuj ja som mal prvy sex v 16 s 15 rocnou babou. mam 17, mam externe studim na FIT-ke,chodim na spanielske gymnazium. a obaja to nelutujeme ze sa to stalo... a inak za to ze ty si v 14 nevedel na co ho okrem cikania tak to neni problem nikoho z nas. ale je lepsie ked o to pride v 14 s dakym koho ma aspon trochu rada ako v 16 prist o to znasilnenim toto moj nazor

ja a on

sii a ostatné ,májú pravdu!je to všade!otvoríte život alebo nový čas-čupka si drží holé cecky,k tomu tá ich strašná grimasa na ksichte-už malé dieťa sa zo strachom pozerá, čo tá teta robí?neskôr zistí,že to bude niečo zakázané,v deti na základ.školách si na takýchto obrázkoch "drnkajú"a rýchlo chcú podobné veci praktizovať.čo už! pre peniaze dos.ľudia kazia v prvom rade svoje deti,tým,že súhlasia zverejniť fotografiu nejakej hlupani a s uverejňovaním inzerátov vo svojom časopise.napr."zavolaj a zažiješ sex,o ktorom sa ti.."no čo si dieťa, ktoré vie čítať a dostane sa mu úplne normálne časopis"PRE CELú RODINU"pomyslí?!

ba

dievčatko,aj v škole si taká učenlivá?alebo len v tom,ako ho "spraviť"?? kde máš rodičov, ked´ nevieš,že všetko má svoj čas!si ešte dieťa,potrebuješ skôr knihy v ruke držať,nie penis!uč sa,nech máš vzdelanie,ktoré potrebuješ pre seba a pre budúcnosť svojich detí!pekný deň,dieťa

sii

lenze dnesna mladez to robi az velmi skoro a bez rozmyslania. Oni vobec nie su informovani, v tom je ten problem. Sama musis uznat ze otazka takeho to typu ako spravil sa vo vode som tehotna, je dokazom neinformovanosti. Dnesna mladez to robi len preto lebo je toho vsade, v TV v radiu v casopisoch chcu byt jednoducho moderny a nevyclenovat sa z radu len aby boli v partii oblubeni. Myslim ze tam je ten problem. Ked som ja mala 15 nebolo to tak davno mam 25 ale o sexe sa tak nehovorilo bola to skor hanba ked si povedala ze si s niekym spal(a). Pretoze ako tu uz raz bola tema od nigy ak si niekto spomina, dopadne to stale castejsie tak ze v 15 je tehotna a nevie co robit. Mne osobne je jedno kedy clovek so sexom zacina ale ked uz tak zo zodpovednym informovanym pristupom. Ale pozor informovanost neznamena ze viem kde mam dierku a ze s tamade tecie kazdy mesiac krv!

cleabb

Vy ste tu fajnučky...To dievča si sem prislo po radu a nie po vaše "vyspelé" nazory.Ja som mala v 15 prvy styk a čo?? bola som na to pripravena...a nikdy to nebudem lutovat.//dr.csernusz-takych ako ty nemam rada...myslis ze sex brani cloveku v zaujmoch o skolu sport ci kulturu??Zamysli sa ok??

cleabb

Vy ste tu fajnučky...To dievča si sem prislo po radu a nie po vaše "vyspelé" nazory.Ja som mala v 15 prvy styk a čo?? bola som na to pripravena...a nikdy to nebudem lutovat.//dr.csernusz-takych ako ty nemam rada...myslis ze sex brani cloveku v zaujmoch o skolu sport ci kulturu??Zamysli sa ok??