Je to bulimia?

Príspevok v téme: Je to bulimia?
neista

neviem,ci som alebo niesom v tom.prosim pomozte mi..ked tu tak citam prispevky..o anorexii a bulimii..zneistela som..pretoze ja tiez po jedle chdi jedlo vyzvracat..ale nerobim to vzdy...tak mi povedzte ci potrebujem alebo nepotrebujem odbornika..a to vsetko sa deje asi mesiac..budem nejem vobec,bude jem ale uplne minimum,alebo sa najem a chodim vracat..ale ako hovorim..nechodim vracat po kazdom jedle..tak??

jaja

a to ako sa niektori doktori spravaju je naozaj ich vizitka...mne davali vselijake rady,ze mam po kadom jedle spapat pudincek a neviem co este...vobec tomu nerozumeli...ale nastastie nie vsetci a tym dakujem=D

jaja

to si nevsimaj take poznamky moja....mna doktor prinutil vyzliect sa donaha,nasilu mi bral krv,na vahu ma hodil a zacal po mne hucat ci chcem zomriet a na moju mamu,ze ci nevie vychovavat dieta...ale to co bolo nezmenime,ale sucasnost zmenit mozeme a to je pozitivne=DA preco to u teba zacalo,vies?

misha

Jaji, áno, je to rizikové pracovisko, dostávam aj príplatok 450 Sk/ mesiac:-) Kolegyňa nedávno "očkovala" recta, nejako zle vyhodila výterovku a ten pacient mal salmonelu:-) Našťastie to dopadlo ale dobre:)

misha

Jaji, áno, výsledky boli dobré, až na to, že mi povedal, že nabudúce mám prísť ako človek, odmieta mi robiť SONO po rebrách:( A tiež povedal, že mám s tým jedlom okamžite prestať, že nás nechápe, zdravé dievčatá a takto si ubližujú.... a že nemám žiadne svalstvo... Bolo na ňom vidieť, že by ma najradšej prefackal, nakoľko mal dnes zlú náladu, veľa pacientov a ešte musel ísť operovať...
No, a môj problém trvá 9r, ale do 16tich som poriadne ani nevedela, že moja "diéta" má aj pomenovanie.

neista

nikto sa nedozvie,akym sposobom som schudla..premna to vizastvom je..nepoznam jedinu babu co ju take slova nepotesia..citujem:ty si schuda??aale ty si chudsia...super pocit

jaja

a vysledky u doktora boli dobree?dufam,ze ano...co mi pomohlo?mila Mishulka to je tazko zhrnut...hlavna je velka tuzba zit normalne...sama som uz mala take stavy,ze som nevedela doslova co je to normalne zit..uz to bolo tak davno,ze som si to nepamatala ake to je a o to to bolo tazsie....treba si uvedomit podstatu problemu,ide to tazko,krocik za krociko,ale da sa to.ako dlho mas tieto problemy?

jaja

=DDDDJa na to tvoje neplanovane ejakulacne dobrodruzstvo tiez urcite nezabudnem,take sa nestava totiz kazdy den=DDDDDA

misha

jaja, nie:-))))) Ale spomenula som si u dr. na tú príhodu, nakoľko ma poslal na RTG s obličkami a opýtal sa ma, či nie som tehotná (pretože vtedy by sa rontgenovať nemalo). Hovorím, že nie, nie som, a v duchu som sa smiala nad "rozliatym" ejakulátom v práci:-))
Jaji, ako si sa dostala z PPP? Čo Ti pomohlo?