ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

vitamins

chcem len pozdravit SHAKTULKU,LILITHKU ROBA,KATUSKU. KATTY slubil som Ti,ye Ta budem priebezne informovat ako pokracujem. Vseto je dobre az na tych par jej nalad,ale tolerujem jej to a neni to take strasne. Vcera sme sa cely den tulali po obchodoch,neynasam to ale raz za cas to prekusnem. Dnes sam boli na prechadzke,ale taka je velka zima,brrrrr. Takze vsetko je ok a budem Ta informovat dalej co a ako.

amalia

ahojte:( moj priatel sa so mnou presne pred tyzdnom rozisiel:((( neviem bez neho zit, som zufala, milujem ho a chcem byt len s nim... cely tyzden som bez nalady, skoro stale placem, pre mna uz nic nema zmysel. tento tyzden som nachytala same zle znamky, nedokazem sa ucit, myslim len na neho:(

vitamins

ZUZI ja som prezival pred mesiacom to iste,mozno este horsie. Tiez som si myslel,ze uz je uplny koniec a napokom sme to dali uz asi X-ty krat dokopy. Dohodli sme sa,ze to skusime uplne odzaciatku a zatial je vsetko super.Tiez som sa nevedel zmierit s tym,ze ju nadobro stratim. Vies su tu uzasny ludia ktory Ti pomozu,napr. LILITH,ROBO,SHAKTI,KATTY...su zlaty,veeeeelmi mi pomahali ked som bol na dne a ja som im za to moc vdacny. Neboj vsetko bude dobre,ale musite to chciet obaja.

robo:)))))

No dakujem... vidim ze nastala velka zmena... parada, tesim sa s tebou:))
ZUZI co sa deje? Skus to hodit do fora... nic o tom nevieme, mozno ti budeme vediet poradit.

zuzi

Ahojte.
Práve teraz prizívam obdobie rozpakov a smútku. Neviem či je koniec alebo ešte máme šancu.
On len stále opakuje že je bezradny, ale nepovie žiadne riešenie. Už sa začínam zmierovať s rozchodom. Ale už nie som schopná daľej žiť už len prižívam zo dňa na deň :o(

vitamins

dobre ranko KATTY,ako sa Ti hajalo? Vies ako som sa rano potesil,ked mi zavolala dnes rano a povedala mi,ze uz spapala lieciky a musime kupit nove aby bolo vsetko dobre. Boze,taky som rad,ze s tym nieco robime a ze hlavne ona chce. Prajem Ti pekny den aj ked je taky zamraceny.