ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

pehana

ved to psychiatra ,nevies o niekom alebo o takeju stranke?Moj zivot pri nom nebol lahky a naopak....toto leto sme zil oddelene a kedze som to uz dalej nezniesla podala som o rozvod..a zacalo to co som nechcela plac narek...Ja mu uz neverim ,mali sme hrubu ciaru a on mi znova dal uder pod pas ze namotal som sa do inej,,a pred rokom to iste,,chce sa vratit ale ja sa toho bojim nesmierne som trpela..a teraz znovu prosi ze som zena jeho zivota...povedal ze pojdeme spolu k psych.podrazil ma strasne a najhorsie je ze aj ked sa pretvarujem ze ja ho uz nem.mam ho stale rada i ked ta laska mi ublizuje..je to na dlho,,,

katty19

vieš, lebo niekedy môže ísť akurát o depresiu, ale nie je tam aj manická zložka, každopádne, ak prestávate zvládať, treba navštíviť psychiatra

pehana24

Katty19-ja neviem ci sama nemam ten problem,alebo moj manzel..na koho by som sa mala obratit?A riesim nieco podobne ako vitamins len rozdiel je ze sme 16rmanzelia..

vitamins

ahoj damaxy,ano uz mi je lepsie. Sme spolu a je to dobre. Ani si nevies predstavit ako som rad,ze sme spolu. Vies,papa lieciky ktore ma a je to oooovela lepsie.