Nadmerné ochlpenie

Príspevok v téme: Nadmerné ochlpenie
Žieňa

Trpím zvýšeným ochlpením, hlavne na tvári, prsiach, bruchu a zadku. Endokrinologyčka mi povedala, že na to niesú žiadne lieky. Vedel by mi niekto poradiť, čo s tým? S odstraňovaním má problémy, lebo chĺpky rýchlo dorastajú, zaraastajú do kože a hustnú. Neexistujú na to dajaké homeopatiká? Laserové dostránenie ochlpenia po celom tele by ma stálo mailand.

canada

takze, citala som vase prispevky, ale aj tak sa zdoverim a zaroven spytam..viete, ja som tak zakomplexovana, ze viac sa uz asi neda lebo mam chlpate brucho, aj chrbat, ale mam chlpy aj na prsiach..hrozne ma to stve a neviem co s tym robit.ma niektora z vas podobny problem?lebo ja som si vtlkla do hlavy, ze som jedina zena, ktora tym trpi..:-(

gigi

Mam problem so zarastanim v oblasti bikin,lebo ked sa tam oholím,tak na druhy den je to uz vidiet. Neviem si rady,ako sa tam oholit,aby mi to aspon tri dni vydrzalo..

majinka

:) To nema s plodnostou nic spolocne. Sama mam dve deti. Akurat, ze tie chlpky zacali bujniet prave po porodoch. A tak je to u mnohych zien.

peterm

Moja priatelka ma podobny problem, len v miernejsej forme, tj. pod pupkom ma nejake tmavsie chlpky, na nohach vcelku dost a na krku zopar tmavsich. Vraj to moze mat vplyv na plodnost, je to pravda ? Otehotnela ste niektora z vas co mate podobny problem ?

marfuška

Práve dnes som sa rozprávala so známou, ktorá má tento istý problém.Nakoniec zistili, že ide o hormony nadobličiek.A dali ju do poriadku práve v Lubochni.

maja

Mam podobny problem. Citala som aj o laserovej depilacii a niekde bolo napisane, ze pokial to je hormonalna porucha, tak je laser neucinny. Takze kym som sa pren rozhodla urobila som si vsetky mozne lekarske prehliadky. Vratane endokrinologie, gynekologie, robili mi aj rontgen hlavy a pod. Vsetko bolo samozrejme v poriadku. Bola som na prvom laserovom zakroku. Okolie bradaviek, brucho, bikiny, pazuchy. Bolo to v Piestanoch. www.chironax.sk. Daleko lacnejsie ako v ba. Vsetko nejakych 16000 za tri sedenia a to mam tych chlpkov fakt hodne. Sama som bola prekvapena. Cakala som, ze budem platit viac. Ucinok vidim uz po prvom sedeni. Pod pazuchami alebo v oblasti bikin je to okamzite viditelne. Uz sa tesim na dalsie navstevy a na odstranenie mojho komplexu, kvoli ktoremu som sa pred priatelom hanbila a nedovolila som mu ani aby sa ma poriadne dotykal. Mu to teraz mozem vynahradit:)

žužu

tie krémy na spomalenie rastu pomáhajú. používam hair minimizing lotin od Avonu, ale videla som aj ten od Johnson and Johnson cca 100,-sk. aj ja mám rovnaký problém.môžem sa depilovať a epilovať akokoľvek a čímkoľvek potom sa mi urobia červené hnisavé vyrážky.

anikas

rozhodne neodporúčam laserové odstránenie. ja som to podstúpila na prsiach a malo ma to výsť cca 6 tis. nakoniec som zato dala cca 20tis a po necelých 2rokoch je to späť. nielenže to bolelo, ale nemám žiadnu istotu, že to na mojom organizme nezanechá žiadne následky. už niekoľko rokov to riešim depiláciou voskom u kozmetičky a vydrží to cca 3 týždne super, potom to začína byť vidieť. je to ale storkát lepšie, než si to každý deň holiť- potom sa to zapaluje a rýchlejšie to dorastá. keďže to takto riešim už niekoľko rokov pravidelne, chĺpky sú podstate jemnejšie a bledšie. riešim tak celé nohy, podpazušie aj bikiny.

jankahoralka

Žieňa, sú to hormóny to je jasné. Pomôžu ti v Ľubochni pri Ružomberku ale musis mat papier od lekara a objednať sa možeš na: 044 4306 111. Napravili tam hormony aj Moravcovej

Žieňa

dede a ostatny
Zistovala som si, kolko by stalo odstranenie ochlpenia v oblasti bikin,kde sa mi tvoria skarede cervene vyrazky, po akomkolvek odstraneni chlpov, vyjde to tak na 8 tis a trva to asi rok. Keby som si chcela dat odstranit vsetky chlpy, tak by som asi skrachovala, okrem toho, ked je porucha v hormonoch. Na velke plochy pouzivam odfarbovac vlasov, ten pouzivam aj na tvar, chlpky su potom jemnejsie a biele, treba to robit ale asi raz za tyzden, kedze to rychlo dorasta, no je to lepsie ako vytrhavanie s korienkom alebo holenie,lebo vtedy chlpy hustnu a tmavnu. Ak mate ine skusenosti s odstranovanim a zakrivanim nadmerneho ochlpenia, dajte vediet.