Nadmerné ochlpenie

Príspevok v téme: Nadmerné ochlpenie
Žieňa

Trpím zvýšeným ochlpením, hlavne na tvári, prsiach, bruchu a zadku. Endokrinologyčka mi povedala, že na to niesú žiadne lieky. Vedel by mi niekto poradiť, čo s tým? S odstraňovaním má problémy, lebo chĺpky rýchlo dorastajú, zaraastajú do kože a hustnú. Neexistujú na to dajaké homeopatiká? Laserové dostránenie ochlpenia po celom tele by ma stálo mailand.

**july**

ahojte:)...lutujem fakt kazdeho cloveka ktory ma tieto problemy pretoze je tazke s tym zit hlavne ked sa pozerate na ludii okolo seba a mate pocit ze len vy ste taky cudny..ja sa hanbim fakt pred vsetkymi aj pred doktormi:(..a preto by som sa chcela spytat na ten zosvetlovac ze kolko to stoji asi a ked si to kupim budem to moct rovno naniest na pokozku?:)....dakujeeeeeeeeeeem

lolaa

Ahoj baby,podobny problem som mala aj ja.Od 18rokov som chodila po endokrynologoch,samozrejme nenašli žiadem hormonalny problem,tak ma poslali na lekarsku kozmetiku,elektrickou ihlou som sa zbavila chlpov na hornej pere,brade,v dekolte aj na bradavkach-znie to hrozne ale až tak to nebolí-sučasne som brala a stale uživam antikoncepciu Diane.Nohy a podbruško som riesila voskom,chlpov bolo menej a nie su take cierne ani tvrde.Po pôrode sa to trochu zhoršilo ale Diene zase zabralo a obmedzilo rast chlpov.Teraz som našla v BA zdravotnicke centrum EUROMEDIX,kde robia laserove odstrańovanie chlpov-IPL-do leta za polovičné ceny a treba to zopakovať asi 4x.Mam za sebou prvé kolo a super,chlpov viditelne ubuda a nezbankrotovala som!!!PS:mam 30r, super chlapa a nikdy mu moje chlpale nevadili,podla neho robim z komara somara,a naviac super syna,ma 5r a občas zahlasi:mami mas pichlave nohy,tak ho vybozkavam a je to.Aj vystrihy nosim,ludom skor vadili modriny po el.ihle ako chlp ktory si nevšimali.Baby hlavu hore,všetky sme krásne!

dolly200

vidim ze niesom sama. mam tie problemy tiez, ale neuverite mi baby mojmu manzelovy sa to paci... hovori ze je to sexy...mam len nadmerny priem chlpkou pod bruskom na rukach a pod nostekom... nebojte sa nie su to fuziska.... lem moch.... papa babinky

nelinka

na rukach pri pupku,na nohach to je hro aj aviem...toto leto zas bude...a tiez neviem ci sa to bude pacit mojmu chalanovi...:-(

nelinka

ahojki ja mam 13 a pol roka som baba a mam tiez ten isty problem... lete to je hroza tak vyjst von...normalne sa mi koli tomu aj chalni smeju..ju to hroza ale citala som ze to je normalne o takich bab ako ja co su brunetky....hrozne je ze su take tmavea je ich moc vidno...je to hnus

miana

Jaj boze aj ja mam take, chcem sa spytat ci mam poziadat sama o vysetrenie na endokrynologii, a este ako to tam vysetruju... nepoznam nikohoo kt tam bol...len ja sa asi menim na malu opicu :-(

mer7

Ja ich mám vzadu na krku a moja sestra s mamkou tomu hovorili hriva. Teraz mi to vadí, takže používam holiaci strojček aj v oblasti čela, a hlavne nohy. Najradšej by som chodila taká aká som, ale dnešná doba je až prehnane zameraná na zovňajšok a nechcem riskovať pohľady na moje zarastene nožiská.

km.

Chcem sa spytat co znaci,ked zena trpi nadmernym ochlpenim kolo brucha(kde je to hlavne)a okolo bradaviek?Dost sa za to hanbim...prosim pomozte!!!

poliewoocka

pomaha aj peroxid 3perc roztok.Chlpky vybieli a vysusi a postupne sa oslabuju.No kozu treba potom dobre nakremovat,aby nebola vysusena.