Nadmerné ochlpenie

Príspevok v téme: Nadmerné ochlpenie
Žieňa

Trpím zvýšeným ochlpením, hlavne na tvári, prsiach, bruchu a zadku. Endokrinologyčka mi povedala, že na to niesú žiadne lieky. Vedel by mi niekto poradiť, čo s tým? S odstraňovaním má problémy, lebo chĺpky rýchlo dorastajú, zaraastajú do kože a hustnú. Neexistujú na to dajaké homeopatiká? Laserové dostránenie ochlpenia po celom tele by ma stálo mailand.

rockina

Caute zeny....som jednou z vas a musim vam nieco povedat. Moja mamka pred rokmi mala pristroj kt. sa vola Home electrolysis One Touch...je to teda ihla...a chlpy jej od vtedy na tych miestach nenarastli...Lenze problem je v tom, ze tuto masinu dostat len v USA... da sa to obhednat cez net...a ako som pozerala stoji to CCA 30 dolarov... Skuste si to ¨zadat do google a kuknite sa na to....chceli by sme si to s mamkou objednat...lebo tamto uz mame pokazene...lenze nevieme ako je to s postovnym...

zufala :(

SOM HOTOVA UZZZZZZZZZZ::::: debilne chlpyyyy... su vsadeeee... hlavne chrbat!!!!!! a ked si oholim nohy uz o 3 dni mam drapaky.. a moj sracko to ma chytat??? velmi sa hanbim :((((( co mam robit???? aj som to trhala.. ale to je strasneeee aj to mam uz o tyzden chlpy... a este som brunetka!!! vsetko cierne!!!! :( najnovsie co robim je normalne ze kupim farbu na vlasy(blond) a odfarbujem si ich.. nieco take ako peroxid.. ale neviem ci to neskodi pokozke...

jaja

presne moj problem.. pocujte holky.. co tu spominate ten hair minimizing krem, myslite, ze by mi pomohol na ruky?necakam vobec zazrak, ale ked ho tu spominate, tak sa aspon popytam ;) diky

vikina

ja mam iba 12 a moja mama ma nechce zobrat na ziadne vysetrenia (mam rovnaky problem ako vsetky ktore tu pisete) a mna to hrozne mrzi pretoze sa mi v skole vsetci posmievaju a mne to hrozne ublizuje tak neviem ci tam mam ist sama alebo s tim otravovovat moju maminu pokial ma tam nezobere, ale bojim sa ze to budem mat po otcovi a nic sa s tim nebude dat nic robit a ze sa mi budu posmievat aj nadalej moji spoluziaci

trúbkka

pre jankahoralka
ako to moravcovej? ona tiež tým trpela?
a to aké hormóny? to je dosť dobrá debata... odpíš, ma to zaujíma :o)

beri

Baby, vôbec si tým nezaťažujte vaše pekné hlávky. Dôležité je, ako to prijímu vaše drahé polovičky. Môjmu snúbencovi to vôbec neprekáža, dokonca ma sám občas oholí v oblasti bikín, alebo na brušku. Je to všetko len v psychike, ako sa s tým vysporiadate. Inak odporúča moja známa laser. Pa

trúbka

mám aj ja tie problémy, ruky, chcrbát, stehná, brucho jednoducho všetko... ale čo už.bola som aj u lekára ale ten mi povedal, že to sa nedá liečiť lebo to mám a aj som to zdedila po otcvi....zaškrtiť ho :o) no až teraz som si uvedomila že to nieje až také strašné hoc to mne vadí ale nikomu v mojom okolí to nevadí tak si myslím že som tým už posadnutá...snažím sa s tým zmieriť a basta, veď na zemi sú aj horšie veci ako rakovina, leukémia a iné...ak to naozaj niekomu vadí nech si to radšej neholí nech si to buď odfarbí farbou na blond a nebude to vidieť alebo nech sa s tým zmieri :o) možno sa mi to píše ľahko ale si viete predtaviť čo ma to stálo toto napísať...

darja

hm ja neviem ake silne to mam ja..no v oblasti brady si par chlpkov musim vzdy vytrhat..takmer kazdy den aby nebolo nic vidno .... nechcem fotoepilaciu pretoze si myslim ze to neni zrovna take vychodisko ..mam pocit ze je to hormonalne....nieco homeopaticke nepoznate? ....treba ist vazen koznemu???bol niekto? ake skusenosti mate? ...
napiste

lole

Ak nemate tie chlpky na tele moc hrube ako mavaju muzi na tvari, tak vam odporucam opalovanie. To chlpky vytaha na blond a nemusite cakat len na leto, pomozu aj solarka. Ja tak riesim chlpky na hrudi, bruchu a chrbte.