Migréna

ludo

Lieky ako ibalgin sú len na potlačenie bolesti, ale neliečia. Proces liečenia zostane aj tak len na tvojom organizme.
Viem ti pomoct. kontaktuj ma majlom (klik na moj nick :-))

nanka

mne na migrenu doktorka prepisala Cinie no ale ked som si ju dala hned ked sa migrena vyskytla tak bolest sice ustala ale dostala som vsetky vedlasie priznaky : myslela som si ze sa mi doslova uvari mozog, busenie srdca a bola som absolutne fakt vymleta..odvtedy ten "liek" NIKDY!

tinus8

ja som mala ten isty problem, poradila mi lekarka vysadit HAK a odvtedy mam pokoj. Moze to byt z HAK, tiez som ich vela vyskusala a pomohlo len vysadenie.

tri bodky

prosím vás, poradte mi, lebo už ju mám štvrtýkrát za psoledné dva mesiace, za posledný rok som vymenila 3 antikoncepcie (pod dohladom gynekologa)

m janík

príčin ,ktré vyvolajú migrény je viac.Veľmi častou príčinou môže byť žalúdok-nevoľnosť,vracanie pri migréne.Preliečiť tráviací systém a migréna zmizne.

nesca365

AHOJTE,PORADTE MI PROSÍM VÁS NIEČO ČO NAOZAJ ZABERÁ,UŽ TRETÍ DEN MÁM MIGRÉNU,AJ TERAZ.....UZ MA NEBAVÍ JEST IBALGIN...... veselaFIONKA@AZET.SK DAKUJEM PÁ