Migréna

stelush8

dox de nox: presne tie mam aj ja s aurou,tiez neviem odhadnut podnet,vsetko je ok a bum zrazu to pride,najhorsie je ze mne pocas tych zachvatov zacne trpnut ruka,a neviem normalne rozpravat,ani neviem ci je to normalne

poopp

velmi dobre viem co su migreny mavam icha aj 3krat do tyzdna spolu so zvracanim,som uplne vyradeny z bezneho zivota,teraz berem Aulin(je na recept)a hlava ma ihned prestane,fakt super liek ,ale ma dost neziaducich ucinkov

bielyotec

Migréna je hnusné ochorenie,postihujúce viac ženy ale dáva zabrať aj mužom.Ja mám migrény už 32 rokov a jediný prostriedok je predvídať a zastaviť záchvat.Prejavy,príznaky a všetko okolo toho by som vedel napísať na desiatky strán.Hlava ma bolieva denne a záchvat ako taký si odtrpím niekedy aj 2x týždenne.

blondula

migrena.... hnusna choroba toto :-((( ja som ju mavala aj 2 krat do mesiaca :-((( ale odkedy som tehotna tak sa to velmi zlepsilo a hlava ma uz nebolieva.teda migreny uz nemam len bezne bolesti hlavy.ale asi ti nebudem odporucat aby si otehotnel kedze si chlap :DDD

kajka88

Skusili ste niekto biorezonancnu terapiu na migrenu??? niekde som sa docitala, ze to zabera a ma to dlhodobejsi efekt.. nevie niekto nieco blizsie??
dakujem

dox de nox

ja mam migreny s ocnou aurou.....a mam to raz dva krat doroka....resp za cely zivot sa mi to stalo do 10 krat....a mam 18 rokov....uz skoro 19.....bojim sa ze sa to zhorsi ale stale sa mi to stane na nejaky podnet....ktory ja neodhadnem az po migrene.....napr spoluziakove okuliare....cely den presedeny v aute zo suboferom...pocasie.....no ale zatial to prezivam v pohode

zana

ale ved migrena sa neda liecit,daju sa potlacit zachvaty ak prides na to co ich vyvolava a liecit?akurat lieky od bolesti alebo ine na potlacenie,co mozu byt antiepileptika alebo antidepresiva,co mi tvrdi moja lekarka v anglicku,ale nechcem to takto riesit :))) epilepsiu si urcite nedostala z neliecenej migreny a co sa tuka lekarov v anglicku,tak len pomoc!!!som tu uz 3 roky a nechapem,k odbornikovi sa nedostanes,jedine ked si zaplatis privatne,velmi ubohe pomery,takze uz na slovenske zdravotnictvo nenadavam :)

hannah

Dobry den. Zijem v anglicku a po viacerych skusenostiach mozem povedat, ze lekari su tu skor veterinari. Zacala som mat problemy s pocitmi unavy a teplotami od 37.3-37.5 a tak som sa dopovala liekmy na chripku. Neskor sa vsak objavila bolest hlavy, akoby zimomriavkova, s pocitmi nevolnosti, straty chuti do jedla, pocitmi na zvracanie a bolestami v zaludku. Najskor mi tvrdili, ze je to chripkovy virus, potom robili testy na meningitidu a mononukleozu, ale nic. Neskor to vsak preslo asi na dva tyzdne, no potom sa to opat objavilo, takisto najskor teplotou a zimnicou a potom bolestami hlavy a vsetkym ostatnym. Taktiez som citliva na hluk a svetlo a trpim nechutenstvom. Je dost tazke dostat nejake stanovisko od doktorov tu v Anglicku, a uz ma nebavi tam chodit a byt odbita bez pomoci. Neviem ci je to \'len\' migrena alebo by som sa mala obavat..ak by mi nietko vedel poradit, bola by som povdacna. Vopred dakujem

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.