Migréna

avocadova

tuto pliagu som mavala od puberty. najskor raz za mesiac potom uz aj kazdy tyzden. niekedy trvali v kuse aj tri dni hrozne nieco. podla mojich skusenosti je klasicka liecba absolutne neucinna. mne dokonca raz jeden neurolog povedal ze aj on sam mava obcas migreny ze si niektory ludia na to musia jednoducho zvyknut. tak co uz potom moze robit laik ked mu lekar takto na rovinu povie ze na to nic neucinkuje. teraz mam za sebou tri kury od doktorky albertovej. je to zatial zastavene ale ci to vydrzi navzdy to sa neodvazim povedat zatial mam pokoj vyse roka ale uz aj to je u mna zazrak. ak by sa to znova objavilo tak hadam sa to zas podari na nejaky cas zastavit. jedine coho sa bojim ze albertova je uz udajne pred odchodom do dochodku a ja mam 36 rokov. radsej na to nemyslim a stale si hovorim ze sa migrena uz nevrati. ja neverim tym vitaminom a vyzivovym doplnkom toho som za tie roky pohltala az az a nic nepomohlo. ani lieky ani vitaminy.

majuškaTOVA

dobry den všetkym , mavala som aj ja take migreny že mi trpla ľava ruka a ľava strana tvare ale pred tym mi par hodin zazelenalo v ľavom oku tak na 5 až 7 minut ale tak že som musela pri šoferovani odstaviť auto a v intervaloch cca 3 až 4 tyždne a trvalo mi to 4 až 5 dni ni hrôza :( brutalna bolest hlavy v živote som nezažila taku bolesť , v izbe som stale mala zaťiahnute rolety a ležala som zo štuplami v ušiach a slnečnych okuliaroch , prešla som všetymi neurologickymi vyšetreniami aj magnetycku rezonanciu aj CT aj očne kompletne vyšetrenie na sukromnej klinike a nebolo to lacne a bolo všetko vporiadku tak mi jedna moja znama odporučila brať vitaminy Ravseen od DR. Nona , jasne že to su drahe vitaminy až moc ale som si kupila a vyskušala som ich mesiac a migrena zmizla a ked som kukla že čo obsahuju že ryby tuk a morsku sol tak som si kupila ryby tuk v lekarni a do jedla som si davala morsku sol a migrena mi naozaj zmizla už ju nemam chvala Bohu ! tak by som Vám všetkym chcela pomoc a poradiť tak si kupte ryby tuk a solte jedlo morkou soľ.viem čo to je uff . zbavte sa tej neskutočnej bolesti hlavy

stelush8

dox de nox: presne tie mam aj ja s aurou,tiez neviem odhadnut podnet,vsetko je ok a bum zrazu to pride,najhorsie je ze mne pocas tych zachvatov zacne trpnut ruka,a neviem normalne rozpravat,ani neviem ci je to normalne

poopp

velmi dobre viem co su migreny mavam icha aj 3krat do tyzdna spolu so zvracanim,som uplne vyradeny z bezneho zivota,teraz berem Aulin(je na recept)a hlava ma ihned prestane,fakt super liek ,ale ma dost neziaducich ucinkov

bielyotec

Migréna je hnusné ochorenie,postihujúce viac ženy ale dáva zabrať aj mužom.Ja mám migrény už 32 rokov a jediný prostriedok je predvídať a zastaviť záchvat.Prejavy,príznaky a všetko okolo toho by som vedel napísať na desiatky strán.Hlava ma bolieva denne a záchvat ako taký si odtrpím niekedy aj 2x týždenne.

blondula

migrena.... hnusna choroba toto :-((( ja som ju mavala aj 2 krat do mesiaca :-((( ale odkedy som tehotna tak sa to velmi zlepsilo a hlava ma uz nebolieva.teda migreny uz nemam len bezne bolesti hlavy.ale asi ti nebudem odporucat aby si otehotnel kedze si chlap :DDD

kajka88

Skusili ste niekto biorezonancnu terapiu na migrenu??? niekde som sa docitala, ze to zabera a ma to dlhodobejsi efekt.. nevie niekto nieco blizsie??
dakujem

dox de nox

ja mam migreny s ocnou aurou.....a mam to raz dva krat doroka....resp za cely zivot sa mi to stalo do 10 krat....a mam 18 rokov....uz skoro 19.....bojim sa ze sa to zhorsi ale stale sa mi to stane na nejaky podnet....ktory ja neodhadnem az po migrene.....napr spoluziakove okuliare....cely den presedeny v aute zo suboferom...pocasie.....no ale zatial to prezivam v pohode