Opuch očí

nikitata

Ja som mala tiez podobny problem, viac ako pol roka. Mala som opuch iba pod lavym okom. Pokozka bola scervenala a opuchnuta az ako zacina licna kost. Prave oko bolo absolutne v poriadku. Ako tu uz niekto pisal, pomohli mi chladne obklady. Priatel mi kupil chladiacu masku ayo.sk a pravidelne ju pouzivam, niekedy aj ked mam uplakane oci :P

zuzi74

Mne na vacky pod ocami vyborne funguje za studena lisovany uhorkovy olej. Kazdy vecer nanasam pod ocne okolie a jemne vmasirujem alebo jemne vklepem prstom od vnutorneho kutika oka po vonkajsi. Taktiez mam odskusany ocny kofeinovy krem z kozmetiky dulcia. Je potrebne nanasat vzdy vecer pred spanim, aby si sa rano nebudila s opuchmi. Rano si vzdy umyjem tvar aj oci riadnou davkou studenej vody. Dolezity je aj pitny rezim, ale netreba to zase moc prehanat. A podla moznosti malo solit.

Alexa12

tekvicka-micka prosim ta mas aj osobne skusenosti s nejakym takym kremom? lebo ja mam kazde rano oci velmi opuchnute a zatial mi nic moc nepomaha a ocna povedala, ze to neni nejaka zdravotna zavada...

tekvicka-micka

stačí ráno naniesť prírodný krémik určený na opuchnuté oči a je to vyriešené :) bežné výrobky nemusia fungovať hlavne kôli chemikáliam, ktoré vedia spôsobiť alergiu

mimka7

Dobre rano,aj ja mam problem s opuchom oči.rano stanem a horne viečko mam opuchnute,velmi vyzeram ako kvasimodo.ale uplne.pred tyždnom to bolo lave oko a teraz prave,prosim kto my vie poradit čo mam robit dakujem

Dadaniela

dobry den chcela by som poprosit o pomoc..hrala som v stredu simsa a zrazu som zacala na prave oko vidiet rozmazane a asi hodinu potom to nejak preslo a uz vidim lepsie lenze na to oko stale citim cudny pocit a ked si prejdem prstom po pravom viecu zda sa mi oproti tomu lavemu akoekby mierne napuchnute..neviete co mam robit??

majuska maja

Dobry den.Asi pred troma dnami mi na pravom ocnom viecku zacervenalo a neskor opuchlo tesne nad mihalnicou.Ked zavriem oko citim bolest a ked prizmurim este horsie to boli. Uz asi 2 dni ma to velmi srvrbi ale neskrabem to. PROSIM CO MAM ROBIT.Este som takyto problem nemala.