Opuch očí

Nela

Prosím Vás,mne z ničoho nič opuchlo najprv horné viečko okolo mihalaníc nikde inde.Potom aj dolné viečko a trocha červené oko.Mám kvapky a mastičku ophtalmo.Neviem čo mám robiť nechcem chodiť s takýmto okom. Ráno to je najhoršie a poobede celkom lepšie ale aj tak... Pomožte ďakujem!

poleno

Mám problém z opuchom očných viečok . Tegada hornú časť očí. Na čelo mi pichli butoloxin na vrásky a potom mi opuchli očné viečka. Opuch trvá viac ako 2 týždne, neviem čo s tým. Je to horšie pomaly nevidím na oči. Sú ako špáratka. Poradte prosím

pauli 73

tak tak,ranný opuch očí spôsobuje nedostatočna činnosť obličiek a ešte absolútne nepiť sýtené minerálky, mne osobne toto na 100% zabralo.

[zruseny12]

...podobne to mam aj ja...ked som bola u lekarky tak mi povedala,ze ked je to ranny opuch tak sa jedna o OBLICKY...

anajka

Tiez mam uz dva roky problem s opuchom oci v oblasti korena nosa. Prava strana je viac opuchnuta ako lava. V pociatocnom stadiu mi to v priebehu dna odpuchlo no v sucasnosti opuch pretrvava stale. Uz som absolvovala vela vysetreni alergia to nie je. Skusala som aj aleternativnu medicinu a nic neviem co mam este absolvovat.

lukikas

už asi mesiac mam nepravidelnú bolesť jedného oka boli ma viečko a mam pod okom opuch. poradili by ste mi niečo dakujem.

monika484

Mam problem s ocami uz cca treti rok. Opuchaju mi a som si ista, ze s alergiou to nesuvisi. Kedze mam zvysene ASLO - podozrenie na chronicky zapal mandli, tak sa nazdavam, ze by to mohlo spolu suvisiet. Lekari len stale hadaju a nevedia, mozno viac ako ja :) Mal niekto podobny problem? Skutocne zacinam byt zufala, lebo sa mi opuchy casto vracaju.

history

Ja mam tiez podobny problem, uz viac ako pol roka. Mam opuch iba pod lavym okom. Pokozku mam scervenalu a opuchnutu az ako zacina licna kost. Prave oko mam absolutne v poriadku. Alergia to byt nemoze inak by som mala problem s obidvoma ocami. Uz som s toho nestastna. Nemozem sa ukazat ani medzi ludmi, lebo to oko vyzera hrozne. Neboli ma to, nesvrbi, ziadne priznaky okrem opuchu, scervenania a neprijemneho pocitu nemam. Prosim poradte mi niekto.