Opuch očí

mia33

Súvisí to z metabolickou poruchou, zlým odvodňovaním a nedostatočnosťou ľadvín.Ja by som skúsila Lkvb6. Je to veľmi dobrý prípravok. Pozri www.lkvb6.sk Sestra mala tiež opuchy a tento prípravok jej veľmi pomohol.

susanna

Uz vyse 3 tyzdnoch mam stale cervene a citlive oci a jedno z nich mi stale slzy.Vyskusala som uz rozne kvapky,ale tie mi pomohli len docasne.Ak mate nejaky rady,rada ich prijmem.Dakujem

ag

opuch očí je sprievodným javom preťaženia ľadvín v nevhodnú dobu. No je to len jedno ohnivko celej reťaze. Pretonie je vylúčené, že príčina je niekde inde. Uviedla si málo záchytných bodov.

horalka

Daj si odmerat očný tlak.Moja mamka mala tie isté príznaky a zistili jej dost vysoký očný tlak /glaukom/.berie kvapky doživotne

zanocka72

Keď,je to len ráno môže to byť aj alergia na perie,alebo roztoče-daj sa otestovať,alebo možno veľa solíš to viaže vodu a potom opúchajú oči.Napr.aj ja keď jem večer arašidy alebo olivy,nehovoriac o tom keď niekedy zhrešim a dám si čipsy,som ráno naliata-najmä pod očami.Pomôže aj občas ísť cez noc na "malú"-samozrejme budík si k tomu nenastavuj,len keď by si náhodou bola hore.

lenkapss

mám problém s očami typu
pre
prestávam vidieť občas úplne stratím zrak.Mám len 21 rokov a okuliare už nosím . Poraďte prosím

janík

napíš doprovodné znaky,s tohoto mála by som usudzoval na tráviace problémy a to konkrétne na slezinu,aj obličky môžu do toho hovoriť,ale nie tak podstatne

AnkaG

Doporučujem piť síce 1,5-2listre tekutiny denne no max. do 18,00 hod. kedy ľadviny laicky povedané spomaľujú svoju funkciu. Bolo by vhodné posilniť ľadvinky. Viac mailíkom lebo neviem ďalšie príznaky, ochorenia...
Nahliadnite: www.karneval.atknet.sk