Zápal močových ciest

Príspevok v téme: Zápal močových ciest
grace

Za posledný polrok mám tento zápal už 5 krát a sama neviem co robim zle, vsetky rady dodrziavam, ale zda sa mi ze zakazdym sa to objavi asi 2 dni po pohlavnom styku (nie po kazdom)bola som liecena bismoralom antibiotikami raz to preslo aj same od seba, ale je to nepredstavitelne neprijemne a najma to, ze neviem kedy ma to zase chyti:(
mate niekto nejake skusenosti alebo typy a postrehy?alebo nejake linky na dobre stranky... ?

cicilka

si v paradnom omyle zila, ale som rada ze uz si si zlozila ruzove okuliare :) nie je konkretne na mykozu, ale kedze ma protizapalove ucinky tak velmi dobry je proti mykoze :)

tamarka78

ďakujem za odpovede. Veď problém je ten, že už sa mi to nezdá normálne lebo mi to priam život otravuje. Tiez som si myslela, ze mykoza je vlastne ze sa telo cisti, ale uz teraz viem, ze to vobec tak nie je. Wobenzym je konkretne na mykozu? Presne ako píšeš ja som dlho mala problém si vôbec pripustiť, že moje zdravie nie je ok.. :(

BeFree7

prosim? mykoza je normalna? no nie, nie je. My, niektore zeny akoby sme mali klapky na ociach a nechceli vidiet, ze naozaj mame nejaky zdravotny problem ktory proste treba bezodkladne riesit :/

ZemanuelaZ

je fajn, ze si to uz dlhsie neodkladala, taketo problemy treba riesit co najskor, pretoze mozu prerast do este vacsich a z tych sa vylizat je potom ovela vacsi problem :) kazdym dnom budes vidiet, ze to bude lepsie a lepsie.

IbaNina

baby ja viem ako vam je. mikozy a zapaly trapili furt aj mna. a mama mi stale hovorila ze to mam z holych krizov. hlavne ze som nosila nohavice az pod prsia a tricka zapravene aj v lete. skusila som kadeco ale za seba vam mozem povedat ze mne zabral wobenzym. som sa k tonu preklikala na nete. je drahsi sice ale ja som neolutovala. ved aj minule som bola chora a vlekarni som nechala cez 25e za lieky:/ ..

Sasia912

nie je to normálne :) už to vidím aj ja realisticky tak sa na to aj ty pozri bez ružových okuliaroch. Máš zdravotné problémy, ktoré treba riešiť aby sa nezhoršili a zbytočne ti nestrpčovali život...

Lucapa

aj zapal aj mykoza su prejavom bezmocnosti tvojho tela branit sa tym parazitom a virusom. Mne raz kamoska povedala, ze co si robim hlavu z toho ze mam mykozu, ze ved je to normalne, ze raz za cas treba aby ju zena mala ze sa aspon precisti. Kukala som na nu ako puk co za hluposti mi to hovori. Mykozu treba liecit a nie sa zmierit s tym, ze proste raz za cas musi prist a poodbne

zuzanka98

ty si myslis, ze to je normalne? z mojho pohladu vobec nie. Ani tie zapaly nie su normalne. Urcite je to potrebne riesit a liecit co najskor ;)

tamarka78

ahojte, kočky mám problém s tým, že zakaždým po zápale močového mechúra hneď dostanem mykózu, myslíte si, že je to normálne? a hlavne čo s tým mám robiť? :/ tie zápaly mám tiež pomerne často najmä v zime :(

Sasia912

áno začala som, už som to nemohla viac odkladať. Pýtala som sa aj v lekárni, ktoré z tých liekov na imunitu sú také najvhodnejšie a odporučila mi tento. Tak som bola taká spokojná, že fajn, tak vyskúšame uvidíme. A zatiaľ všetko v pohode, cítim sa lepšie, čo je pre mňa veľmi podstatné. Uvidíme ešte po pár týždňoch :)