choroby penisu

miro66

nazdar mam problem na zaludu.ked stiahnem predkozku tak na konci zaluda mam nejake virasky!!!ale nie su nekedy vidiet a nekedy hej a su male!!!daj ti vediet!!!

jano88

Kazdy tu hovori o tom, aby clovek siel k urologovi.. Ja som s tym nemal problem... Bol som tam dneska, pretoze chcem zistit, ci nemam nahodou nejaku chorobu, aby som mohol mat nechraneny styk, ked si uz konecne frajerka zohnala antikoncepciu...

Bol som tam pol hodinu pred koncom ordinacnej doby, doktori vysli von a ja som sa ich spytal, ze ak chcem ist k nim, ze ci sa musim objednat, alebo mat potvrdenie od obvodneho lekara...

Spytali sa ma, ze na co tam chcem ist.. Ja zom povedal, ze na preventivnu prehliadku.. Nestihol som nic viac povedat.. odvrkli mi, ze "preventivnu prehliadku robime muzom nad 50 rokov" .. otocili sa a odisli...

Tak akoze velmi pekne dakujem pani doktori... A vy ludom hovorite, ze chlapi by mali chodit k nim castejsie...

Prosim vas co im mam povedat, ked si chcem nechat spravit tie testy na nejake pohlavne choroby? A treba mi na to potvrdenie od obvodneho lekara?

Jo a potreboval som sa este k nim dat vystrit aj preto, ze sme to s frajerkou skusili bez aj ked som nebol na prehliadke... A o mesiac na to mala kocka mykozu.. tak sa bojim, ci to nebolo odomna.. tak tam surne chcem ist, ale neviem ako, ekd sa takto ku mne spravaju..

Dakujem za odpoved

anonymxxx

Mne povedal, že to nie je nič vážne, ale ja to mám vždy a ty si písal, že to máš iba občas. Tak neviem či je to to isté. Ja si to mám natierať masťou, čo mi predpísal doktor a brať vitamíny.