choroby penisu

anonymxxx

Prosím o radu. Na penise pod žaluďou sa mi objavila ako keby navretá žila a je to tvrdé. Čo to môže byť a ako sa to dá odstrániť? Ďakujem.

mirabelka

chalani nic v zlom, ale my zeny, ked mame nejaky taky problem ideme za gynekologom, gynekologickou....preco nejdete aj vy za urologom? to sa az tak strasne hanbite?

dado dadulienko

DOBRY den chcel by som sa vas opytac ze ked mam biele bodky okolo zaluda co s tym mam robit a ma rybaci zapach.

peto 0000000

AHOJTE PORADTE MI MAM POD žALUDOM TAKE MALE BIELE BODY čO SU TO ? PORADTE MI VELMI SA BOJIM TAK DAKUJEM

Peto

bunka

uz dlhsi cas mam problem s penisom a to,ze sa mi lupe koza zo zaluda a z predkozky.Neviem ako to mam riesit.Neviete mi poradit,ze o co vlastne ide?Dakujem

martin33

Dobry den. Chcel by som sa Vas opytat na problem s mojim penisom. Naskor sa mi na tom tvoril biely povlak ktory po troch dnoch zmizol. No ale ako nahle biely povlak zmizol tak mi zacala schnut predkozka a nedala sa mi stiahnut. Respektivne sa dala ale pod bolestou a popraskanim koze. Uz to trva celkom dlho. Vzdy ked chcem ist na zachod musim si stiahnut predkozku ktora mi popraska a nasledne ma páli cely zalud. Naozaj neviem co mam robit.
Za skoru odpoved dakuje

beruska

ahoj,mojmu priatelovi sa na penise objavili suche skvrnky ako ekzem ako by som mu mohla s tym pomoct co to vlastne moze byt?dakujem za radu

dedo_vsevedo

Biele bodky,ci uz su na penise alebo na semennikoch su pravdepodobne mazove zlazy.Su uplne nskodne,nie su patologicke.Mazove zlazy sa nedaju odstranit,daju sa len zmiernit.