choroby penisu

echo1

Ahojte ja mam 16 rokov mam taky problem ze od kedy som zacal masturbovat uz od vtedy neviem normalne masturbovat hm... viem znie to blbo ale je to tak ze musim sa vystriet aby mohlo k dojst k orgazmu akoze ked sa nevystriem tak tak mi to nic neroby nic necitim .. :( je to hrozne ... pls niekto poradte.

icefruit

dobry den zacali se mi delat na penisu takove male bulky nekdy maji bilou barvu a vypadaj trochu ja bedar ale je jech tam desne moc a tak me napadlo jestli to neco neni?

Martin373

ahojte... ja mam problem s penisom ... mal som 1. krat pohlavny styk a po niejakej dobe asi po mesiaci mam taky cudny pocit ze s nim nieco je ... ako keby ma palila mocova rura kem idem na WC a najhorsie na tom je ze dost casto mi vyteka z penisu nieco biele ... ale asi to nieje spermia ... trocha to zapacha ... co ma robit ?

hellm

caute lidi je my 14 let a uz nejaky cas se my zacali delat u korenu penisu take bile bulky
ale bojim se otom někomu zmínit a kdyz zakím mám jtt?

prosim poradte

STANKOOO

PORADI MI NIEKTO POD PREDKOSKOV SA MI SPRAVILI TAKE MALE OTVORCEKY MAM ICH ASI 7 NEVIEM CO TO JE PORADI MI NIEKTO PROSIM CO TO JE TO MALE KRATERIKI JE TO CUDNE DAKUJEM

IMLEGENG

dobry den ...na žaludi penisu mam uz dost dlhy cas par malych hnedych škvrn.Vyzeraju ako pehy je to neškodne ?

Marcela B.

Ak je problém s kožkou alebo s celým penisom, pre poranenie alebo zapálenie, dobre lieči tieto neduhy, zápaly a poranenia liek od Dr.J.K., je lacný a pomáha na 100%, výskúšané, pomáha a rýchlo sa všetko hojí.Dá sa objednať na fovis@zdravieplus.sk. Na jeseň 2010 by mali spustiť výrobu pre trh. Skúste popýtať možno vám pomôžu.

chlpko

Mam problem s nadmernym ochlpenim na tele...intimne partie...poradte je to normalne alebo to moze byt nejaka choroba...myslite ze by som s tym mal ist ku nejakemu doktorovi

Joe_joy

nebudte marný a s akým koľvek problémom choďte k svojmu doktorovi, není sa začo hanbiť a ušetríte si kopec starostí tým, aby ste sami hľadali čo Vám je. Čím viac času strávite hľadaním, tým prihoršíte len sebe. Moja rada.