choroby penisu

lulu123

dobry den ...chcel by som sa opytat ....mam na penise taky ruzovkasty pasik a predkosku zo zaludou mi spaja nejaky vred ...je to zle?? ...mam to uz asi 2 roky a neviem co s tym...prosim ozvite sa ....DAKUJEM

kamikaze

ludia mechurik v korom su semeniky mam sfarbeny tak trocha do bordova vyzera jakeby to bolo zapalene ale neboli ma to ani nesvrbi, zatial necitit nic........ pozorujem to uz dlhsiu dobu..............neviete co to moze byt?? a cim to je zapricinene?? pritom som nemal este sex

muhehe

dobry den na penise mam male "akne" neviem ci to je akne .. vyzera to ako keby som mal pod kozou male biele bodky je ich tam velmi vela vydno to najme pri erekcii. podobnu koznu vadu mam aj na hrudi zda sa ze to je rovnaky problem ale niesom odbonrik neviem ... budem velmi vdacny za radu ... to lozisko na hrudi uz videla kozna lekarka a tvrdila ze to je "akne vulgaris" dala mi na to daake lieky ktore vpodstate nezabrali .. plz HLP

muhehe

dobry den na penise mam male "akne" neviem ci to je akne .. vyzera to ako keby som mal pod kozou male biele bodky je ich tam velmi vela vydno to najme pri erekcii. podobnu koznu vadu mam aj na hrudi zda sa ze to je rovnaky problem ale niesom odbonrik neviem ... budem velmi vdacny za radu ... to lozisko na hrudi uz videla kozna lekarka a tvrdila ze to je "akne vulgaris" dala mi na to daake lieky ktore vpodstate nezabrali .. plz HLP

macko291

po dlhom trapeni na internete som zistil ze choroba ktora ma postretla je Fimoza.Kazdy kto tu o nej pise tak ju ma.ale nebol som ani u urologa a vyliecil som sa sam na 99percent.Skusal som vseli co a nakoniec sa mi to podarilo.sice predkosku mam stale zuzenu ale uz mi nepraska.

anonym13

dobrý den
mám takýto problém.
Doteraz bolo všetko ok.Pred nedávnom som si všimol na predkožke ako keby sa mi zúžila.Velmi som sa tým nezaoberal.No lenže teraz sa mi predkožka natrhla.Nie tak velmi ale na viacerých miestach.Dosť som sa zlakol ked som to uvidel.Prosím nech mi niekto poradí že čo to je,alebo že čo stým.Dúfam že to nie také vážne.
vopred dakujem

macko291

Mam problem z penisom taky ze predkoska mi praska akokeby sa tvorili strie.Mam ju celu dotrhanu.A ako keby bola aj predkoska zapalena.Vzniklo to z nicoho nic.Som dost cistotny a partnerou nemenim.Poradi mi niekto prosim???