Kožne choroby

silviia

ekzemy vyrazky liecit zvnutra, ked sa nevie pricina, dobre je dlhodobe uzivanie kvalitnej a cistej stavy-gelu z Aloe vera. pricin je milion-plesne, parazity, bakterie kdekolvek-zaludok, creva,pecen/treba detoxikovat/dutiny, nos,hrdlo,dychacie cesty, mocovopohlavny system. a brat dlhodobo probiotika-lactobacily, vysadit mlieko-uplne a mozno docasne aj drazdive kysle veci napr. aj citrusy a docasne aj pikantne. nejest klobasy, salamy, ovocie dobre umyt abo osupat-chemicky posttrek vadi, vyhybat sa E-ckam-potravinovym prisadam a chemii vobec. ruky umyvat nedrazdivym co najobycajnejsim mydlom, len modra indulona,lipolotio, borova mast, ci borova voda,kokosovy olej, cisty olivovy olej,ale len ked musi premastit,inak nie. vyrazky ukludni zinkova pasta , EPIGEN spray je vynikajuci,aloe krem cisty, strieborna voda, alebo namocit do vody so sodou bicarbonou...jaj,a pit moze aj lekoricu-caj ak nie je na sladovku alergicka. brani histaminu a lieci zaludok. a vysetrit ci nema helikobaktera, ...

tuk

moja ročna dcera ma pod krkom tukovy vred asi ako špendlikova hlavička nevie niekto čo sa s tym da robit vdaka za radu

zuzanka14736

Mám 7 ročné dievčatko. Na pravej ručke na vankúšikoch na ukazováku a prostredníku jej strašne praská koža až do živého. Mastila som jej už so všelijakými masťami a vôbec to nepomáha. Brala už aj vitamíny to tiež nezaberá. Som z toho zúfalá, lebo nastúpila do školy a nedá sa jej vôbec písať.

ra100

Jedna známa má problémy s kožným výsevom, ktorý sa objavuje sem-tam, prejavuje sa najpr malými vyrážkami na rôznych častiach tela, následne väčšími pľuzgiermi aj v ústnej dutine, hrtane, opuchom očí, úst. Toto je sprevádzané zvýšenými teplotami-horúčkou.Bolesťami kĺbov. Doterajšie lekársje vyšetrenia nič nepriniesli ani výsledok z Biopsie nič bližšie nepovedal. Uvedené príznaky sa po čase vytratia a celé to trvá asi 3/4 roka. Ktosi povedal, že sa to volá Quindov edém. Vedel by niekto túto chorobu bližšie identifikovať. Osoba postihnutá je v strednom veku.

milo

Vo svete je velmi rozsirena liecba VSETKYCH druhov koznych ochoreni pomocou rybiek rodu GARRA RUFA. Osvedcene a to bez akychkolvek vedlajsich ucinkov narozdiel od ostatnych liecebnych procedur. Napriklad araby si bez tychto rybiciek ani nedokazu predstavit zivot... Na slovensku zial velmi o tychto procedurach nie je pocut, jedina stranka, ktora sa nimi zaobera je www.doktor-ryba.sk

tatio-o

Zdravim vsetkych...mam taky mensi problem, na ramenach sa mi zacali objavovat skvry, na pohlad su akoby jemne belsie nez moja pokazka, na dotyk suche a drsne. Ak by som si to zacala skrabat, tak by to aj svrbelo, ale inak to nereaguje. Len ich mam z mesiaca na mesiac viac, no iba na ramenach. Vie mi prosim niekto poradit co by to tak mohlo byt? Dakujem

sasa52

Dovoľujem si reagovať na príspevok-oravská. Já som tiež pred polrokom hľadala pomoc na internete, bola som na dne z diagnózy ktorú zistili môjmu dieťaťu vo veku 24rokov a dnes som zatiaľ, spokojná pretože som našla pomoc. Až teraz po 6-tich mesiacoch je možné zhodnotiť liečbu ktorú nám ponúkli, pretože je to diagnóza, ktorá sa nedá vyliečiť, ale pevne verím, že to pôjde takto ďalej bez komplikácií.
Myslím, že aj Váš problém je možné riešiť.- sasa52centrum.sk

bublina

LUXIA : mne kozna tiez povedala, ze kym sa nevratim do minulosti a nevyriesim si dovod mojej koznej choroby, nezbavim sa jej... Kde si bola na tej kynesteziologii? Pomaha ti to?

luxia

ahojte ekzemaci vsetci .som tiez jedna z vas a spekulujem uz pat rokov z coho asi ten ekzem mam. napadlo mi vsetko mozne ale psychicka stranka nikdy.dnes som absolvovala sedenie na kynesteziologii. ta mila pani ma akokeby vratila do minulosti a snazila sa zistit preco dany problem vznikol a to co povedala malo ozaj hlavu a patu a to si vymysliet nemohla . potom som to co ma poznacilo prezila kvazi odznova a malo by mi to pomoct .no uvidime ale za pokus to urcite stalo