Kožne choroby

Majo28

odporúčam biopulse salubre. Je to síce drahé,ale neuveriteľne to funguje. Je to výťažok z králikov, U nás to nie je oficiálne v predaji, ale napr. vo Švajčiarsku sa tým bežne lieči. Ide o princíp, že to čo chceš liečiť,to sa zobere z králika v podobe kmeňových buniek a vyrobí sa z toho roztok. Užíva sa to prostredníctvom ampuliek. Je to 60 dňová kúra, ktorá zaručene pomôže. Ja mám od narodenia psoriázu a vyskúšal som už všetko, ale až toto mi prekvapivo pomohlo. Spočiatku som ľutoval tie peniaze a bol som skeptický, ale výsledky našťastie stija za to. Dostal som sa k tomu od mojeho známeho, takže keby bol záujem kontaktuj ma na mail vanko.maato@gmail.com a jati dám viac info.

Iveta

Dobrý deň, mám problém s 10 ročnou dcérou, už tri mesiace má posiaté telo vyrážkami podobné Ovčím kianhnam len pľuzgiere niesú vodnasté ale červené.3mesiace chodíme na vyšetrenia, ale nevedia čo to je. Prosím ak niekto niečo vie, čo by to mohlo byť.Odpovedzte .Ďakujem Iveta

petra25

Dobry den,

Ponukam kvalitnu konopnu kozmetiku,ktora ma priaznive a hojive ucinky na niektore kozne ochorenia,ako je napriklad psoriaza..v pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na tel.c.0907 485 895,alebo na e-mail-petravelasova@gmail.com.

ayurveda

takmer všetky príspevky sú pravdepodobne alergia.Prešiel som tým,svrbivé vyrážky,niekady pluzgiere,opuch kože,neznesitelné a aj velmi,velmi frustrujúce.Behal som po kožných,alergologiách:nepomáhalo,alebo len velmi málo.Myslím,že je to aj z toho dôvodou,že to bola všetko chémia,čo do mna cpali a čím ma natierali.Keď niečo také príde,verte,že chémia je to posledné,čo koža potrebuje.Našiel som na srí lanke prírodné prípravky,ktoré mi môj problém vyriešili.Aj kedˇsa alergie asi nezbavím,ale aspoň to viem hneď zmierniť a zastaviť.Ak chcete kontakt ayurveda.sk zavináč gmail.com .Sú to prírodné prípravky,ktoré majú velkú silu a účinok,bez chémie.Výťažky z rastlín a drevín,z čistej prírody,s veľmi účinnými zložkami.

M79

Dobry vecer ,mam taky problem asi pred 3 mesia. ma zacali svrbiet kolena ,potom stehna , nemohol som spat ktomu prisli vyrazky ale iba na stehnach a momentalne uz aj na penise ,vypadaju ako ja neviem vredy take 5 mm je ich 5 ,vyhladal som lekara ,povedal ze alergia ,zivote som nemal alergiu na nic .ale pred tymi troma mesiac.som bral antibiotika ,tak vravela ze asi stoho ,Predpisala mi Cetirizine 10 mg tabletky,,Daktacort masticku ,troska to pomohlo nesvrbelo to uz tak .tak zom zacal brat penicilin 500 mg, tyzden to bolo dobre ale je to spet .. co mam robit a co je to zasvinsto kvoli comu nemozem spat,.AA fakt zacalo to vsetko ked som mal sex ,ja blazon bez kondomu a z doma postupne . Najskvor ma zacal palit penis pri moceni.potom antibiotika , a 2 mesiace svrbenie .Pomocc ..Utorok si idem dat spravit krvne testy tak som zvedavy .Dakujem pekne ,.

soci

PRED MESIACOM SA MI VYHODILI MALE VYRAZKY NA DLANIACH,NA PRSTOCH,DOKONCA AJ NA CHODIDLACH,NESVRBIA ANI NIC PODOBNE,SU MALE,TVRDE,CASTO ICH VYTLACAM ALE STALE SA OBJAVUJU,NIE SU AKO KLASICKE AKNE NA TVARI,ALE SU HNISAVE,HYGIENA JE U MNA NA PRVOM MIESTE,PRACUJEM V GASTRO,POUZIVAM DLHODOBO CHYRURGICKE RUKAVICE V PRACI,ALE Z RUKAVIC TO NIE JE,KEDZE ICH MAM AJ NA CHDIDLACH,VIETE PORADIT?DAKUJEM,

moric

Ak sa chcete zbaviť kožných problémov, zožeňte si BIOPULSE SALUBRE. Ja som bol jedno koncentrované akné a mama mala furt červené fľaky na tvári a na krku. Mne to normálne zmizlo za dva mesiace a meme tiež. Kašlem na lekárov. Kukajú a nič.

Goldy

uz viac rokov mam problem s pokozkou na ruke...presnesie od lakta po plece.
vytvaraju sa mi tam loziska suchej pokozky,kt. scerveneju a pokozka sa mi potom odtial odlupuje a zostavaju biele flaky.Zatial mi nepomaha ziadna masticka..ustupi to na par mesiacov a potom sa to z nicoho nic zas vrati.a takto to ide dookola.
nevie mi nahodou niekto poradit???
doktori to neviedia.