Zelený jačmeň pre zdravie

Príspevok v téme: Zelený jačmeň pre zdravie
Alternativa

Mladé jačmenné lístky podporujú optimálne fungovanie tela, pomáhajú telu, aby sa liečilo samo.
Obsah jednotlivých zložiek v mladých jačmenných lístkoch :
obsahujú 25x viac draslíka ako pšenica, ďalej 37x viac vápnika, viac ako 2-násobok horčíka, 5x viac železa a významné množstvo manganu a zinku. Nemenej významné je, že lístky obnovujú acido-alkalickú rovnováhu v tele.
Majú vysoký obsah vitamínov C, E, B1, B2, B3, B6, betakaroténu, biotínu, kyseliny listovej a pantoténovej, cholínu - príbuzného vitamínu B. Obsahujú viac ako 20 enzýmov nevyhnutných pre zdravý život. Majú vysoký obsah bielkovín. Obsahujú zložky likvidujúce voľné radikály a nevyhnutné na spracovanie mastných kyselín, veľa vlákniny, atď. Obsahujú veľa chlorofylu, ktorý je cenený pre protizápalové, dezinfekčné a deodoračné vlastnosti.
ÚČINKY :
·na spomalenie bunkového starnutia
.pri nadváhe. Nedochádza k okamžitému zníženiu hmotnosti, ale posilňuje sa funkcia štítnej žľazy, ktorá produkuje hormóny podnecujúce spaľovanie tukov, enzýmy na spaľovanie tukov
·proti zápche
·na zlepšenie krvného obrazu
·ako prevencia proti ukladaniu cholesterolu
·prevencia rakovinových ochorení
·prevencia obehových a srdcovocievnych chorôb, porúch pečene
.proti vnútorným i vonkajším zápalom
.zmierňuje artrózy, atď.

AK MA NIEKTO SKUSENOST S DLHODOBYM UZIVANIM ZELENEHO JACMENA, DAJ NAM VEDIET :D

hviezda01

Užívam tablety zelený jačmeň asi týždeň.Dostala som o dva týždne skorej menštruáciu,je možné,že to mám z toho užívania?

poola

najst ozaj kvalitu, cize ako sa tu spomina zeleny jacmen vo forme susenej stavy je tazke, lebo pri niektorych vyrobkoch zelenho jacmena sa to ani neda urcit.
A ako mam vediet,ci mi ponukaju to alebo to? Na nete som nasla jeden e-shop - vemica.sk, kde maju 2 rozdielne jacmene ako spominal alef, zomlete listy a susena stava. Skusim si asi objednat to, pretoze je to za slusnu cenu a navyse je ten vyrobok aj schvaleny uradom verejneho zdravotnictva SR.

zdravyclovek

tak na zeleny-jacmen.sk pribudli nove clanky celkom zaujimave a tusim aj obchod:

obchod.zeleny-jacmen.sk

inac mate niekto skusenosti s alfaalfa?

RNG

Dobry vyrobok so zmesou tychto roznych zelenych, vcitane morskych napr ponuka Puritan .com pod menom Life's Green
Swansonvitamins.com ma zase organicku(v Europe Bio) susenu stavu z mladej jacmennej travy(100% certified barley grass juice powder) pod 10 dolarov za 90 gramov.
Stale je to drahe, ale v pripade, ked clovek ma zdravotne problemy a potrebuje ucinne a rychle posilnenie koncentrovanymi superpotravinami, mlade travy a morske riasy su vyborne na to.

emilkol

Zaujímavý článok k tematike na stránke: www.zdravime.sk
a dalši www.zdravime.sk Je to síce všeobecne o zelených potravinách (mladý/zelený jačmen, chlorella, alfalfa, maca...) ale sám to mám vyskúšané na vlastnej koži. Pre zvýšenie efektu je dobré uvedené prípravky kombinovať a samozrejme zamerať sa na preverených výrobcov s kvalitnými produktami.

zdravyclovek

Osobne som vyskusal Gw produkty, su ok, ale teraz uz aj testujem dalsie jacmene na trhu, rozdiely v kvalite su dost podstatne, preto sa aj tak lisia na cene.

Uricte ale len nestaci zacat jest jacmen a mysliet si ze to je vybavene jednoznacne treba pridat aj chlorellu alebo psyllium alebo inu kvalitnu vlakninu, ide o to dostat bordel z hrubeho creva von, len takymto detoxom sa mozete zbavit aj 5-10kg odpadu!

viac clankov - www.zeleny-jacmen.sk

samozrejme zvysit prijem pitnej cistej vody, najlepsie filtrovanej.
Proste z vlastnej skusenosti viem ze kombinacia viacerych vhodnych veci a discipliny pomoze cloveku najviac.