Zelený jačmeň pre zdravie

Príspevok v téme: Zelený jačmeň pre zdravie
Alternativa

Mladé jačmenné lístky podporujú optimálne fungovanie tela, pomáhajú telu, aby sa liečilo samo.
Obsah jednotlivých zložiek v mladých jačmenných lístkoch :
obsahujú 25x viac draslíka ako pšenica, ďalej 37x viac vápnika, viac ako 2-násobok horčíka, 5x viac železa a významné množstvo manganu a zinku. Nemenej významné je, že lístky obnovujú acido-alkalickú rovnováhu v tele.
Majú vysoký obsah vitamínov C, E, B1, B2, B3, B6, betakaroténu, biotínu, kyseliny listovej a pantoténovej, cholínu - príbuzného vitamínu B. Obsahujú viac ako 20 enzýmov nevyhnutných pre zdravý život. Majú vysoký obsah bielkovín. Obsahujú zložky likvidujúce voľné radikály a nevyhnutné na spracovanie mastných kyselín, veľa vlákniny, atď. Obsahujú veľa chlorofylu, ktorý je cenený pre protizápalové, dezinfekčné a deodoračné vlastnosti.
ÚČINKY :
·na spomalenie bunkového starnutia
.pri nadváhe. Nedochádza k okamžitému zníženiu hmotnosti, ale posilňuje sa funkcia štítnej žľazy, ktorá produkuje hormóny podnecujúce spaľovanie tukov, enzýmy na spaľovanie tukov
·proti zápche
·na zlepšenie krvného obrazu
·ako prevencia proti ukladaniu cholesterolu
·prevencia rakovinových ochorení
·prevencia obehových a srdcovocievnych chorôb, porúch pečene
.proti vnútorným i vonkajším zápalom
.zmierňuje artrózy, atď.

AK MA NIEKTO SKUSENOST S DLHODOBYM UZIVANIM ZELENEHO JACMENA, DAJ NAM VEDIET :D

zuzu870

Dobrý deň.Užívala som jačmeň pred 3 týždňami na začiatok po jednej dávke.Bolo mi povedané,že sa z neho vyhádžem a stalo.Ale čo ma naviac prekvapilo,že som sa z neho až tak vyhádzala, že ma bolí celá tvár, a ešte aj svrbí hlavne v noci nedokážem sa pozerať ani do zrkadla.Neviem čo mám robiť?Chystám sa ku kožnej ale či mi tá pomôže neviem.Uvidím čo mi povie.Neberiem už ten prípravok pokiaľ si nebudem istá že to nemám z neho :(

jane124

Zeleny jacmen je skvela vec, osobne si ho davam aj do smoothies. tych ucinkov ma kopec, najlepsi benefit pre mna bolo zlepsenie pleti, takze rozhodne to nie su vyhodene peniaze.
-odkaz odstránený-

jane124

Zeleny jacmen je skvela vec, osobne si ho davam aj do smoothies. tych ucinkov ma kopec, -odkaz odstránený-
najlepsi benefit pre mna bolo zlepsenie pleti, takze rozhodne to nie su vyhodene peniaze.

mariapot46

Najlepšie je kombinovať zelený jačmeň aj s chlorellou. Aspoň ja som si kúpila zelený jačmeň z ktorého si robím "drinky" a k tomu vitamíny z lekárne tree3chlorella. Každý deň si doprajem takúto zdravú vitamínovú bombu :)