anketa-aku HA uzivate

Príspevok v téme: anketa-aku HA uzivate
kessy

prijemny vecer,rozmyslam nad tym,ze si dam predpisat HA.takze by ma zaujimalo,aku HA beriete a hlavne kolko stoji(viete som "chudobna studentka"-musim sa zariadit aj podla ceny)potrebovala by som nejaku na velke bolesti a nepravidelny cyklus.pocula som ze je na to dobry minisiston.ano?a kolko stoji?dakujem vam vopred za odpovede
pa

sophie

ja uzivam jeanine a nepribrala som, cyklus pravidelny, zlepsila sa mi plet a narastli prsia. a stoji to okolo 1000sk na tri mesiace. nic lacne , ale oplati sa urcite zainvestovat, kedze to zasahuje hormonalny system.

kessy

ale ta belara je cena asi na mesiac,ze?ja potrebujem vediet cenu (prijatelnu) na balenie na 3 mesiace.........poradite mi ?ceny baleni na 3 mesiace?

123

ja beriem Novynette, stoji 620, su tiez nizkohormonalne, nie su sice najlacnejsie ale to plati vsade ze ked chces nieco lepsie tak musis platit viacej. Inak som s nimi spokojna, ale to je vsetko individualne

lole

ja berem Logest a som s nim spokojna, pretoze petri medzi nizkohormonalnu antikoncepciu a nemam ziadne neziaduce ucinky. dokonca mam pocit, ze mi aj trochu napastli prsia.

larasofia

belara je uuuplne super. stoji 300 sk a nepribera sa od nej, plet sa zlepsi, a menstruacne bolesti ustupia. mne to velmi vyhovuje teda.