anketa-aku HA uzivate

Príspevok v téme: anketa-aku HA uzivate
kessy

prijemny vecer,rozmyslam nad tym,ze si dam predpisat HA.takze by ma zaujimalo,aku HA beriete a hlavne kolko stoji(viete som "chudobna studentka"-musim sa zariadit aj podla ceny)potrebovala by som nejaku na velke bolesti a nepravidelny cyklus.pocula som ze je na to dobry minisiston.ano?a kolko stoji?dakujem vam vopred za odpovede
pa

lucia336

Diane-35, 1080 Sk na 3 mesiace, ale spolahlive, žiadne nežiadúce vedlajšie účinky (akurát som schudla cca 5kg, ale to beriem pozitívne).

Odporúčam radšej drahšie a kvalitné, ako lacné, ktoré ťa zničia psychicky aj fyzicky!

vera

ja mám cilest už rok a som velmi spokojná... tiež som chudobný študent, no mne ju nastastie platí priatel. 492 Sk na 3 mesiace, nie je vela a kvalita je vysoká. a ináč velmi som sa bála že priberiem... naštastie váha robila opak:)

ina

ale to nie su potom testy podla coho predpisuju aka je vhodna, to je len na to ci to vobec mozem brat antik. Alebo aj nieco ine zistuju ? Dakujem

tami

pecenove testy a testy na cukor v krvi..bolo to strasne vypit na lacny zaludok dva deci sirupu na ex...Skoro som to vyvratila.A vraj z toho bya zle len tehotnym zenam ;-)))

monikaaa

kessy.ak pojdes ku gynekologovi spravi ti testy podla ktorych zisti ake tabletky ti budu vyhovovat.mozes povedat ze chces niake lacnejsie a on ti uz vyberie.aj ja som to tak urobila a platim 125sk mesacne.a som spokojna.takze je zbytocne sa vypytova,ktore su najlacnejsie a najlepsie.drzim palce :)