anketa-aku HA uzivate

Príspevok v téme: anketa-aku HA uzivate
kessy

prijemny vecer,rozmyslam nad tym,ze si dam predpisat HA.takze by ma zaujimalo,aku HA beriete a hlavne kolko stoji(viete som "chudobna studentka"-musim sa zariadit aj podla ceny)potrebovala by som nejaku na velke bolesti a nepravidelny cyklus.pocula som ze je na to dobry minisiston.ano?a kolko stoji?dakujem vam vopred za odpovede
pa

lilililil

Ja uzivam Cilest viac ako pol roka. Poradil mi ju moj gynekológ ako\"študentskú antikoncepciu\", keďže som tiež chudobný študent:) Povedal, že má najvyššiu kvalitu vzhľadom na cenu, je to jedna z modernejších HAK. Som spokojná, nemám problémy, hlavne ma potešilo, že sa mi úplne vyčustila pleť. Stojí 492 na 3 mesiace, ja to kupujem v Čechách a tu je to lacnejšie 279 na 3 mes.
papa

nikkybb

ja beriem belaru, je dost draha ale uplne mi vyhovuje, ked sme pouzivali konodmy, tak nas to s priatelom vyslo aj tak viac ako 300 Sk mesacne, takze peniazky nie su problem

vanesa

HA beriem 6 rokov. 5 rokov som brala Mikroginon, cenove bol výhodný - 100 korún mesačne, ale urobili sa mi pigmentové škvrny nad hornou perou a teraz mám veľké problémy sa ich zbaviť. Ak máte niekto s týmto skúsenosti poraďte prosím. Teraz beriem Yadine, som s ním spokojná len je dosť drahý - 400 korún mesačne. Ale je nízkohormonálny, upravuje pleť a nepriberá sa pri ňom.

babeno

no mne tiez robil testy ale najprv mi dal ten tri-regol a az potom mi bral krv a vsetko bolo v pohode,,,len by som chcela vedet ci nahodou ju niekto neberie aby som vedela aka je a podobne,lebo ja ju este neberiem...a potrebovala by som aj vediet ze ako sa bere,lebo ja ju mam brat5.den po menstruacii a potom dalsie sa beru vraj az nejaky 8.den alebo co,je to pravda????A po kolkatych dnoch zacina uplne fungovat aby som sa nemusela bat???

tanya

ja uzivam jeanine 3x21, ale to je ta z tyx drahsix... najlepsie by bolo ist ku gynekologovi, ten ti spravi krvne testy a potom ti povie, ktora HA je pre teba vhodna... tam si uz vyberies z akej cenovej kategorie by mala byt, teda aspon tak to robi ten moj gynekolog... prajem vela stastia pri vybere :)