Koniec po 7 rokoch ?

Príspevok v téme: Koniec po 7 rokoch ?
CEWA

Dobry den, mal som 7 rocny vztah a pred 2 tyzdnami mi oznamila problem ktory pretrvaval mozno aj pol roka uz, ide o to ze sa mi priznala ze nieco vnej vyhaslo, stratilo to unej smrnc a iskru a ze som bol dlho clovek ktoreho si ne tak predstavovala, bohuzial mi to povedala neskoro a ja som buchol emocne, 2 tyzdne sme to natahovali tak ze som prinej stale iba vyplakaval a tlacil este viac co viem ze nebolo spravne, vcera mi dala pauzu ze musi najst v sebe klud a ze ja musim tiez, stale mi pripominala ze nevie si s nikym inym predstavit zivot iba somnou a ze stale ma velmi miluje a lubi iba stratila nejake pocity…myslite ze pauza a byt bez kontaktu je to spravne rozhodnutie a takto si uvedomi ze ako jej chybam atd alebo je to iba taka priprava na finalny rozchod ? stale sme mali nadherny vztah a nikdy nic podobne sme nemali, od malicka sme spolu a verim jej ze ma stale lubi a stale mi pripomina ze potrebuje iba cas a vsetko bude dobre….

mozebyt

Plánovali ste aspoň svadbu alebo mali iné spoločné plány do budúcna? Ženy neraz potrebujú mať po pár rokoch pocit, že vztah niekam vedie.