Koniec po 7 rokoch ?

Príspevok v téme: Koniec po 7 rokoch ?
CEWA

Dobry den, mal som 7 rocny vztah a pred 2 tyzdnami mi oznamila problem ktory pretrvaval mozno aj pol roka uz, ide o to ze sa mi priznala ze nieco vnej vyhaslo, stratilo to unej smrnc a iskru a ze som bol dlho clovek ktoreho si ne tak predstavovala, bohuzial mi to povedala neskoro a ja som buchol emocne, 2 tyzdne sme to natahovali tak ze som prinej stale iba vyplakaval a tlacil este viac co viem ze nebolo spravne, vcera mi dala pauzu ze musi najst v sebe klud a ze ja musim tiez, stale mi pripominala ze nevie si s nikym inym predstavit zivot iba somnou a ze stale ma velmi miluje a lubi iba stratila nejake pocity…myslite ze pauza a byt bez kontaktu je to spravne rozhodnutie a takto si uvedomi ze ako jej chybam atd alebo je to iba taka priprava na finalny rozchod ? stale sme mali nadherny vztah a nikdy nic podobne sme nemali, od malicka sme spolu a verim jej ze ma stale lubi a stale mi pripomina ze potrebuje iba cas a vsetko bude dobre….

janulienocka2

To by aj mňa zaujímalo ako ste postúpili. Ono niekedy však takéto situácie uvoľnia cestu novým lepším možnostiam.

ahjajjaj

Ahoj,

ako to dopadlo? Či trvá pauza? Čo keby si ju zavolal na neutrálne miesto, trebárs na obed? A porozprávali by ste sa? Napr. či plameň musí stále horieť, aby to fungovalo? Či nestačí občas tlieť, občas sa rozhorieť, ale stabilne tlieť? Čo v živote očakáva? Koľko bude trvať, kým niekoho spozná, a ako dlho sa dokáže niekým novým nadchýnať? A čo keď vyhasne aj ten oheň? Bude stále hľadať nový a nový? Buď pritom pozorný poslucháč, nie obeť. Pýtaj sa jej na všetko možné, ohľadne školy, práce, jej pocitov. Chápavý a empatický poslucháč vie zabodovať, pretože si možno uvedomí, že takéto pochopenie nikde a nikdy nenájde.

Michal123321

Nevešajte hlavu, všetko bude v poriadku. 7 je šťastné číslo...a keby nie ponuku masturbátorov nájdete tu: -odkaz odstránený-

Erila

To by aj mňa zaujímalo, či sa to dalo nejako dokopy alebo práve naopak. Bola som raz v takejto situácii, ale vtedy to skončilo bohužiaľ koncom úplným. Ale teraz to beriem už v pohode, že to tak proste malo byť a život išiel a ide ďalej.

blanika15

no ja teda byt tebou, tak sa absolutne neupinam na to, ze nieco medzi vami dvomi este niekedy bude. pretoze nebude. z tohto je podla mna uplne evidentne, ze ona ma vo veciach uz davno jasno, len mozno pocituje lutost k tebe, neviem. treba sa posunut dalej, inu radu nemam.

CEWA

ona taka neni ako ty opisujes, poznam ju velmi dobre a presne na spravy takehoto typu ako su tvoje niesom vobec zvedavy

fonte

Vidím, že ti treba woman translator, takže to znamená že bola s tebou lebo nenašla nič lepšie a tie omácky ako že si nevie predstaviť život s niekým iným sú typické frázy manipulátora aby si sa cítil ako posledný chudák a moohla z teba vycicať energiu na tvojej snahe.... typický psychopat, ktorých je dne či sa ženy urazia kvantum na ich strane.....
Nedosiahla cez teba, čo chcela, tak ťa posiela k vode..... vzchop sa, pozbieraj gule, pošli ju do riti a začni znova.... nemáš asi 89