Volne dostuptne lieky na zapaly posvy

akinom007

Kristina18/ jasne bez kultivacie ...ako väčšina gynekologov...takto to fľakaju sama som na to doplatila c minulosti ...gyn. som potom zmenila a u súčasného neexistuje aby som odišla bez kultivacie ked tam prídem z výtokom... A zeleny ako píšeš 100% nie je v norme ako poriadku

akinom007

Jana98/ po prve Entizol je na lekársky predpis po druhe áno je dobry ale pomáha hlavne na Gardanellu vaginalis a nie na candidu ( sám ju aj moze spôsobiť je to v neziaduc.ucinkoch aj) ani na streptokoka nepomôže napr , autorka nepisala že ma Gardanellu

akinom007

ami/ po rosalgyne teba sj niečo na obnovu vaginalnej Flora napr Floragyn , Vagilact... Pretože rosalgyne síce pomôže sle vyhubi aj to "dobre" co tam ma prirodzene byt a tym pádom si nachýnejsia na dasi zápal,mykozu a pod

Angie4788

dodrziavajte najma zdravy zivotny styl, hygienu, ale nie prehnane, kupte si daky doplnok stravy, ja mam maldion, o.i. pouzivam neparfemovany cistiaci gel, aby sa mi udrziavalo spravne pH v posve. Inak na nejake rady gynekologicky moc neverim, lebo mam dojem, ze so mnou robi vzdy len pokusy :(

ami

Ahojte,ja mávam tiež výtok často,užívam antok. a lekár mi odporúča Tantum Rosa.Je to voľne dostupné a pomáha mi to.Výtok majú vraj niektoré ženy väčší,iné zas vobec.Nech ťa pozrie lekár,či si O.K.Ja často používam intimky,lebo je to niekedy fakt nepríjemné.Pá