Volne dostuptne lieky na zapaly posvy

jana98

na zapal je dobry liek antibiotikaentizol 250 brat rano a vecer pocas jedla a potom vaginalne tabletky entizol 500 vkladat vecer pred spanim .je to velmi dobry liek ktory pomoze bes predpisu stoji 58 a 58 aj vaginalne tabletky .s predpisom kasdy 8 korun.potom vyhodni je krem dalacin a po uzivani dalacinu pre obnovenie kyslovej flori posvi su vaginlane tabletky gynoflor.

kristina18

123456, ja mam ten vytok skoro stale, aj ked som chodievala k doktorke, dala mi nejake cipky bez kultivacie, po ktorych sa vytok opat vrati, a este sa jej nepozdava, ze tam moc casto chodim, vraj staci raz za rok...Neviem ci som na nieco precitlivela, alebo co to moze sposobovat, ale nebavi ma stale pocuvat tu istu pesnicku, tak som chcela vyskusat nieco ine.Moj vytok je takpovediac chronicky, nemam bolesti, ani pri pohlavnom styku, len je zlty, niekedy do zelena a strasne mi prekaza, nie zo zdravotnych, ale hygienickych dovodov. A ten zapal vajecnikov sa prejavuje nejakou bolestou? dakujiem.

123456

zapal sa prejavuje aj zvysenymi teplotami... bolestou... ja som myslela, ci nahodou nemas mykozu a to nie je zapal, ale premnozenie istej bakterie, ktora sposobuje vytok, ktory ma niekedy konzistenciu tvarohu a sposobuje svrbenie... ak pises, ze je vytok zlty a nesposobuje ti ine problemy, tak ano, moze to byt sprievodny jav toho, ze beries hak... ale pozor, lebo vraj aj pri zapalox vajecnikov byva netypicky vytok.... mozem ti dat len jednu radu... nepodcenuj to a zajdi za gynekologom... on bude najlepsie vediet, co ti je a co ti pomoze, ci to, co mas je neskodne, alebo si to zasluhuje pozornost.... nespoliehaj sa na volnopredajne lieky.... mohla by si na to doplatit, ak nevies, o co ide a sama si naordinujes liek....

kristina18

12345 a z coho su vytoky ked nie zo zapalu? Ja mam stale taky zlty, nic ma neboli, len mi je to neprijemne...moze to mat suvis s antikoncepciou?

eva84

Chcela by som sa opýtať ODBORNÍKA, ktoré ženské choroby sa prenášajú pohlavným stykom. Za odpoveď vopred ďakujem.

123456

femigel, canesten cipky, gyntima, ale neviem... to asi nie su lieky prave na zapaly... ide skor o prevenciu mykozy a vytokov... zapal sa musi liecit inac....