Slaba erekcia

Príspevok v téme: Slaba erekcia
matooooo

Mám 22 rokov, som panic a mam problém s nedostatočnou erekciou. Momentálne mam partnerku s ktorou sa pokúšame už dva mesiace o pohlavný styk no ja niesom schopný dosiahnuť dostatočnú erekciu. Pomaly nás to už prestáva baviť. Neviem čo je to somnou, ani ma nevzrušuje keď sa mi snaží partnerka pomocť rukami, nemám dostatočnú erekciu aby som si mohol nasadiť kondóm. Pritom si myslím že v partnerke neni chyba lebo ju milujem. Občas keď sa spolu prechádzame po meste tak mám zase problém že mám erekciu ale ked sme u mňa doma tak nič. Tento istý problém som mal aj s inou ženou. Pritom keď si to robím sám tak nemám nikdy problém. Už som skúšal kúpiť aj afrodiziaká v sex shope no nič mi nepomáha.

palo

matooo.....mohlo by ti snad pomoct toto....Sadni si s partnerkou len tak kup nejake dobre cervene vinko a kolu......neviem kolko toho vypijes(znesies) ale myslim ze taka litrovka by mala stacit...Nesmies zasa vypit moc inak bude kolega lenivy:))Ale vazne ked sosnete nieco budes uvolneny a uvidis sam...Daj potom vediet:))

ett

ved si si sam odpovedal. ak sa ti postavi ked s nou kracas po ulici tak v NOM problem nie je ale v tebe najdite si hniezdocko lasky a skuste prehovorit kamosa aby vam prepozical byt izbu hocico kde budete len Vy a nikto iny nevyrusi v tom najlepsom dajte si zalezat na predovhre horuce bozky vsade okrem tych miest vas zavudu kam chcete a ak by si aj tak nemohol tak aspon budete mat suuuuuper pocit z blizkej osoby ktora ta miluje

citiw

Tiez mam podobny problem,ked sa chceme milovat z partnerkou, tak nieje erekcia dostatocna. Vyrusuje ta pozeranie erotiky,ked hej skuste si z partnerkou pustit film

Dug

denny: pokial nemas problemy pretiahnut predkozku cez zalud, alebo nejake ine problemy s predkozkou, myslim ze milovanie sa Ti nijak zvlast nezmeni (z vlastnej skusenosti ale hovorit nemozem :).

Adam V.

Slaba erekcia ? Na 99% to bývajú problémy psychologické. Podľa čoho chceš porovnávať? Podľa rečí kamarátov? Never tomu. Uvolniť sa, vhodné prostredie, príjemné teplo, nebyť stresovaný z veľkého očakávania...
V krajnom prípade je vhodné navštíviť odborníka-sexuológa, alebo vhodného psychiatra, ku ktorému máš dôveru...
Všetko bude fungovať...Netreba sa nad tým moc zamýšľať...