Slaba erekcia

Príspevok v téme: Slaba erekcia
matooooo

Mám 22 rokov, som panic a mam problém s nedostatočnou erekciou. Momentálne mam partnerku s ktorou sa pokúšame už dva mesiace o pohlavný styk no ja niesom schopný dosiahnuť dostatočnú erekciu. Pomaly nás to už prestáva baviť. Neviem čo je to somnou, ani ma nevzrušuje keď sa mi snaží partnerka pomocť rukami, nemám dostatočnú erekciu aby som si mohol nasadiť kondóm. Pritom si myslím že v partnerke neni chyba lebo ju milujem. Občas keď sa spolu prechádzame po meste tak mám zase problém že mám erekciu ale ked sme u mňa doma tak nič. Tento istý problém som mal aj s inou ženou. Pritom keď si to robím sám tak nemám nikdy problém. Už som skúšal kúpiť aj afrodiziaká v sex shope no nič mi nepomáha.

hedviga1884

Kamarat sa mi priznal ze to uz musi uzivat inak ma problem aby sa mu postavil a ze vraj to funguje a je to na prirodnej baze

Kesic

ze vraj je to na prirodnej baze? ziadne chemikalie? Na potenciu som skusal čaje vytaminy no nic nepomohlo asi to fakt vyskusam

Peter214

Vcera som bol v lekarni a ked ze tam nikto nebol a bol tam lekarnit nie lekarnicka tak som sa spýtal na ten produkt yellow vital a povedal mi ze ho maju a ze uz maju aj jednotabletove balenie tak som to zobral a cez vikend ho mam v plane vyskusat

Jarunka12

keď si dá vyživový doplnok muz v pokrocilom veku beriem ale aby to jednli mladý chlapci tak to nie. Ja mam tiez starsieho partnera a zatial nic take nepotrebujeme ale ak by uz daco bolo treba tak urcite nieco na prirodnej baze