Slaba erekcia

Príspevok v téme: Slaba erekcia
matooooo

Mám 22 rokov, som panic a mam problém s nedostatočnou erekciou. Momentálne mam partnerku s ktorou sa pokúšame už dva mesiace o pohlavný styk no ja niesom schopný dosiahnuť dostatočnú erekciu. Pomaly nás to už prestáva baviť. Neviem čo je to somnou, ani ma nevzrušuje keď sa mi snaží partnerka pomocť rukami, nemám dostatočnú erekciu aby som si mohol nasadiť kondóm. Pritom si myslím že v partnerke neni chyba lebo ju milujem. Občas keď sa spolu prechádzame po meste tak mám zase problém že mám erekciu ale ked sme u mňa doma tak nič. Tento istý problém som mal aj s inou ženou. Pritom keď si to robím sám tak nemám nikdy problém. Už som skúšal kúpiť aj afrodiziaká v sex shope no nič mi nepomáha.

stuart999

Súhlasím.. už to nebolo čo kedysi, tak máme tabletky, sú na prírodnej báze, obsahujú bylinné extrakty a ešte k tomu zinok .. hovorím manželovi že má všetko v jednom !

Acikra

Ako spominal Jano nadomnou, Zerex fakt pomaha, skus to. Na ich stranke mas aj poradnu takze ak mas akekolvek otazky, nehanbi sa tam spytat.
Pre pripad, ze si to premyslis - -odkaz odstránený- nieco na usetrenie penazi ;)

mariapot46

mojmu muzovi pomohol hlavne clavin, inym pripravkom sme nevenovali moc pozornost, tie ktore sa nedaju kupit v lekarni tym neverime a clavin nas presvedcil recenziami co sme citali aj tym kolko rokov je uz na trhu a ziaden problem s nim nebol

nonameee

Tabletky na erekciu Vigrax - track.buyvigrax.sk Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Vigrax funguje aj za nižšiu cenu

martinaZV

Potrebovala by som radu kamoska ma problem s mnanzelom v posteli ale ze ked si dal ten zerex ci ako sa to vola tak mu to pomohlo len na kratku dobu a potom ho z toho bolella hlava, je yellow vital silnejsi?