Samota, zaciatky starnutia

Príspevok v téme: Samota, zaciatky starnutia
Ramonik

Ahojte!
Som prekvapena, ale rozhodla som sa napisat, lebo cim viac nazorov budem pocut, tym lepsie.
Mam 38 prec. Nemam depresiu. Ale uz ma to tu na tomto svete nebavi, neviem si predstavit fungovat dalsich 40 rokov.
Vzdy som bola velmi silna a extremne dlhu dobu a na vsetko vzdy sama.
Zijem uz 20 rokov v zahranici.
Vystriedala som dve krajiny, v jednej som si spravila vysoku ale kedze v tej dalsej nebola uznana pracujem ako lacna pracovna sila.
Ide o to, ze mam uz skoro 39, vzdy som bola velmi pekna zena ale nikdy som nemala vztah!
Ak nepocitam svoj prvy trojmesacny, ukoncil ho on, bol prelietavy.
Cely svoj zivot nam problem s intrigami od ostatnych zien, ktore mi zavideli, takisto problemy v rodine-je to take podobne... a najhorsie na tom je, ze ja som nikdy nic kvoli tomu nemala, vzdy som cakala na obyc chalana/ ale nesmie to byt alkoholik atd/ kym bude mat niekto zaujem.
Nikdy nik.
teda mali, ale len na jedno, poniektori, stale si vybrali tie vacsie kravky namyslene.
Mne vzdy ostali oci pre plac. Skusala som vsetko a vzdy to skonci rovnako. Viete keby to bolo 5-10 rokov...ale 20????
a teraz moj druhy problem
viem, bude sa vam to zdat povrchne ale uz aj tak moje narusene sebavedomie kvoli chlapom a ziadnej laske nikdy a kopy problemov na ktore som bola ina sama dostava zabrat a bohuzial som sa velmi zmenila fyzicky v tvari-ako iny clovek v priebehu roka.
Som dric, takze postava super sportova, strava tip top ale neviem sa zmierit s tym ze z takeho pekneho dievcata sa stala taka podivna stara mys.
Viete ja mam obrovsky strach. ja som teda mala par 3 mesacnych vztahov - bohuzial vsetci chlapi mi nejakym sposobom ublizili, velmi kritizovali vzhlad, plet, ze uz nie som najmladsia atd a teraz uz ani pekna nie som.
Pride mi to nefer. Cely cas som veriöa na lasku a nic. A nie som zas taka ze by som iba doma sefela-vobec-aj disky boli, alko, vsetko a nikdy nic, nezaujem ale popritom ma ludia maju radi, ze som velmi mila a nadherna zena./bola/
Bojim sa, doteraz som bola len ponizovana a bojim sa ze uz neunesiem dalsie ponizovanie a najhorsie je ze aj ked som skusila esteticke upravy/ snazim sa/ je to len horsie.
Tuzim po dietatku, rodine celych 20 rokov!
vzdy som po tom tuzila a nik ma nik nelubil a ja mam tolko lasky v sebe a vzdy som mala.
nebavi ma to tu, vcera som prosila Boha nech to ukonci ak to ma byt takto.
Toto nema zmysel, co ma to ma naucit? ved Hodnoty mam odmala.Fakt uz nevladzem.

Ramonik

Kolacikova- dakujem za reakciu.
Len ja som sama uz 20 rokov takze viem byt sama, teda vzdy som vedela ale uz mavam stavy ze sa idem zblaznit.
Aj internetovu zoznamku skusam, dohodnu sa a potom nic, opakuje sa to. Mam z toho velke ssramy na dusi, lebo tych 20 rokov mladosti ked malo byt a nebolo nikdy ma doviedlo skoro k zblazneniu-naozaj.
Ja som urobila chybu prave v tom, ze som verila, ze to same pride-neprislo, mala som o vela viac hladat.
Vacsina ludi-vsetci? nemusia ale ja zjavne ano az do vysilenia.
Je pravda, ze som bola moc dobra, zakriknuta dlhu dobu a naivna, akoby som sa az teraz zobudila, lenze uz som stara- teda mrzi ma ten pohlad do zrkadla, neustale problemy riesit, ano aj som videla svet ale vsetko by som vymenila za jedno stastne manzelstvo.
Dnes som asi 6 hodin omyslala, tak som si to oddnes zakazala, lebo ma to nici, hnevam sa na seba, ze som veci nerobila inak kym bol cas ale snivala a cas uletel

kolacikova

..niekedy je najlepšie neriešiť...venovať sa sama sebe a ono to príde..mám pocit, že veľa nad tým premýšľaš..ono na to aby človek mohol byť s niekým iným a fungovať v poriadku sa musí v prvom rade naučiť byť v pohode sám so sebou..treba tam začať..