Samota, zaciatky starnutia

Príspevok v téme: Samota, zaciatky starnutia
Ramonik

Ahojte!
Som prekvapena, ale rozhodla som sa napisat, lebo cim viac nazorov budem pocut, tym lepsie.
Mam 38 prec. Nemam depresiu. Ale uz ma to tu na tomto svete nebavi, neviem si predstavit fungovat dalsich 40 rokov.
Vzdy som bola velmi silna a extremne dlhu dobu a na vsetko vzdy sama.
Zijem uz 20 rokov v zahranici.
Vystriedala som dve krajiny, v jednej som si spravila vysoku ale kedze v tej dalsej nebola uznana pracujem ako lacna pracovna sila.
Ide o to, ze mam uz skoro 39, vzdy som bola velmi pekna zena ale nikdy som nemala vztah!
Ak nepocitam svoj prvy trojmesacny, ukoncil ho on, bol prelietavy.
Cely svoj zivot nam problem s intrigami od ostatnych zien, ktore mi zavideli, takisto problemy v rodine-je to take podobne... a najhorsie na tom je, ze ja som nikdy nic kvoli tomu nemala, vzdy som cakala na obyc chalana/ ale nesmie to byt alkoholik atd/ kym bude mat niekto zaujem.
Nikdy nik.
teda mali, ale len na jedno, poniektori, stale si vybrali tie vacsie kravky namyslene.
Mne vzdy ostali oci pre plac. Skusala som vsetko a vzdy to skonci rovnako. Viete keby to bolo 5-10 rokov...ale 20????
a teraz moj druhy problem
viem, bude sa vam to zdat povrchne ale uz aj tak moje narusene sebavedomie kvoli chlapom a ziadnej laske nikdy a kopy problemov na ktore som bola ina sama dostava zabrat a bohuzial som sa velmi zmenila fyzicky v tvari-ako iny clovek v priebehu roka.
Som dric, takze postava super sportova, strava tip top ale neviem sa zmierit s tym ze z takeho pekneho dievcata sa stala taka podivna stara mys.
Viete ja mam obrovsky strach. ja som teda mala par 3 mesacnych vztahov - bohuzial vsetci chlapi mi nejakym sposobom ublizili, velmi kritizovali vzhlad, plet, ze uz nie som najmladsia atd a teraz uz ani pekna nie som.
Pride mi to nefer. Cely cas som veriöa na lasku a nic. A nie som zas taka ze by som iba doma sefela-vobec-aj disky boli, alko, vsetko a nikdy nic, nezaujem ale popritom ma ludia maju radi, ze som velmi mila a nadherna zena./bola/
Bojim sa, doteraz som bola len ponizovana a bojim sa ze uz neunesiem dalsie ponizovanie a najhorsie je ze aj ked som skusila esteticke upravy/ snazim sa/ je to len horsie.
Tuzim po dietatku, rodine celych 20 rokov!
vzdy som po tom tuzila a nik ma nik nelubil a ja mam tolko lasky v sebe a vzdy som mala.
nebavi ma to tu, vcera som prosila Boha nech to ukonci ak to ma byt takto.
Toto nema zmysel, co ma to ma naucit? ved Hodnoty mam odmala.Fakt uz nevladzem.

Ramonik

iba dodam, cely zivot sa pohybujem medzi slkoholikmi, gamblermi. S takymito ludmi pracujem a toto mi ublizilo najviac.

Ramonik

Bluebery- ano, tak nejak to bohuzisl je, dost mi zalezi na svojom vzhlade, bohuzial som typ ktory dice je anjelik ale ked sa ide bavit uziva si a strasne ho to bavi, a je mi luto, ze uz to konci take to byt volny slobodny mlady. Pisem volny, mam rada slobodu velmi, ale nie tak ze by dom kvoli tomu odmietala chlapov alebo lasku, v tomto pripade by som sa jej rada vzdala.
Nie nebola som prieberciva, naozaj nie, ale s nasilnikom, nevernikom, alkoholikom alebo dusevne zakrpatenym clovekom by som byt nemohla. Mne sa pacia a potrebujem starsiu dusu.

MrkvovyDzus

Ramonik: K tvojej otázke, že ako ľudia vnímajú ženu v tvojom veku alebo staršiu a ktorá je slobodná... skúsme sa na to pozrieť takto: čo si pomyslí slobodný muž v tvojom veku túžiaci po manželstve, ktorý ťa spozná, budete si navzájom rozumieť, páčiť sa a bude vedieť, že si slobodná? To, že si slobodná, bude pre neho radosťou a šťastím)

Ako si na tom s priateľmi? Máš napr. kamarátky/kamošku, s ktorými sa stretávaš?

Čo sa týka vš vzdelania, na Slovensku by ti ho asi uznali, že? Vieš, že tu by to zase mohlo byť považované za plus, že máš zahraničnú školu.

BlueberryNNN

Nechcem sa ta dotknut a nemyslim to ako utok, ale mam dojem, se si v minulosti, kym si bola mlada, zila mozno povrchne - velku vahu si prikladala vzhladu a veku, a teraz to ti odchadza a ty stracas tie zaklady, na ktorych si postavila svoje vnimanie seba a sveta. Tvoja identita sa ti rozpada a ty sa bojis, ze budes nestastna, lebo bez krasy a mladosti nemas nic. Skus sa na seba pozriet ako na niekoho, kto je ovela viac ako vzhlad a vek. Z tvojho prejavu mam dojem, ze si naozaj uprimna a mas dobre srdiecko. Mas ovela vacsiu cenu nez ako iba babika. Tvoj babikovsky vzhlad mohol pritahovat muzov na nizsej urovni, ktori videli iba obal, a to im stacilo, vlastne si chceli iba uzit. A ty, s dobrym srdcom a uprimnostou, si to nevidela. Myslim, ze vidiet sa v inom svetle, ti velmi pomoze. Myslim, ze pre teba je naozaj najlepsie byt sama prave teraz. Keby si si bola nasla toho praveho, nepisala by si tu, nezamyslala by si sa, nebola by si donutena. Niekedy to, co sa nam zda ako uplne hrozne, je pre nas dar, vdaka ktoremu sa z nas stanu ovela lepsie verzie nas samych.

fonte

Ak si za 20 rokov nemala nikoho poriadne a sama si bola bábika ako tvrdíš, tak si myslím, že je to jasné.
Všetky píšete to isté, že ja chúďa nemám šťastie, ale pritom v drvivej väčšine ste len prieberčivé a hľadáte si medzi top 10 percentami a máte vysoké nároky, ktoré potom zaobalíte do frázy, ale ja chcem "normálneho", nie alkoholika, čo znie síce pekne, ale realita je inde.
Povedz, čo ten "kvalitný" muž má mať, vzhľad, postavenie, aké máš nároky, pod čo jednoducho nepôjdeš.
A tiež teda napíš, ako tie tvoje vzťahy stroskotali a kto boli tí chlapi.
Teraz si staršia, vidíš, že niesi taká pekná, tak ideš aj domov, lebo tam si nikoho neulovila? :D

ahjajjaj

Ahoj,
Tvoje problémy rozdelím:

1. chýba chlap
Odporúčanie. Zadováž si psa, a ľahšie sa zoznámiš s rôznymi ľuďmi, aj s chlapmi. Navyše je pes tvor, ktorý Ti dá nezištnú lásku a bude Ti ľahšie na duši.

2. starnutie
pravidelné návštevy kozmetického salónu - minimálne raz za mesiac masáž tváre a dekoltu a kadernícky salón. Nebolo by od veci obrátiť sa aj na vizážistku ohľadne spôsobu make-upu, účesu a obliekania.

3. Materstvo
vzhľadom na Tvoj vek si myslím, že Tvoje biologické materstvo má menšiu pravdepodobnosť naplniť sa. Uvažovala by som o adopcii, resp. o tom, že si vezmem deti do pestúnskej starostlivosti.

4. Tiež som názoru, aby si sa vrátila domov na Slovensko. V zahraničí zarobíš viac, ale peniaze nie sú všetko - to vidíš.

meridian

Možno taký ako každý vnímavejší človek ,lebo každý máme v sebe tieto schopnosti …trošku inak sa zaujímam a pozerám okolo seba …Oficiálny liečiteľ niesom a ani sa nato necítim ….
Prišiel raz jeden človek k bráne do neba a sv.Peter ho nechcel pustiť tento sa však obhajoval že práve sem patrí lebo on ako lekar predsa pomáha ľudom …Je to uhol pohľadu vraví Peter choroby na svet zoslal boh aby sa ľudia prostredníctvom nich poučili a ty sa snažíš jeho vôľu ovplyvňovať …
A tak je to zo všetkým ak nepochopíme sami od seba nepomôže nám ani ten najlepší liek či liečiteľ vyliečiť sa však dokážeme sami …

pupavka18

Dominika krčmarikova našla svojho poliačika vo fitku, Ema na Tinderi, Lenka in Sweden na Instagrame, u nás zoznamka: partneri.sk :):):) aj mladších od seba kukni

Ale najprv trošku svoju psychiku do poriadku, veľa stíhaš toho oproti iným ,, kľudným"

Krása: pygnogenol omega3 koenzým Q10 Oslo skin kolagén,alebo Jalupro, vitamín C infúzku si daj na klinike, u nás 30 eur jedna dávka, min.5 treba.

psychológovia: k sebe.sk, ale za peniaze, no pozrieť si môžeš