Potenie na zadku

Príspevok v téme: Potenie na zadku
jeremy88

Zdravím všetkých. Aktuálne mám problém už cca 2 roky s nadmerným potením na zadku. Začalo to cca od 13 rokov. Skúsil som už aj dubovú kôru, ale nepomáha. Zvyčajne pri potení má jedna polovička zadku od druhej odlišnú teplotu. Pri potení to presiakne niekedy aj nohavice a vidno mokrý fľak...po vyschnutý je fľak čistý.

78xavier67

ako mu to zabralo? to uplne sa potom to potenie stratilo alebo len nejak ciastocne, ze stale sa mu ruky potili, ale ze menej?

ewinna

Písala som aj dávnejšie, že môj brat bol na aplikácii botoxu kvôli poteniu. On mal problém, že jemu sa ruky, dlane potili a na tomto mieste akože to nie je sprevádzané žiadnym zápachom. Len nonstop vlhké, mokré ruky mal, čo bolo nepríjemné na dotyk.

annah

*myslím si, že tam nejde o to, či to potenie sprevádza aj nejaká aróma. proste potíš sa podľa toho, čo si písal a to je to, čo sa rieši. na to sa hľadá nejaký spôsob, ako s tým zabojovať a odstrániť nadmerné potenie*

tenista87

to áno, viem o tom svoje. ale našťastie ešte nie som na tom tak zle, aspoň si teda myslím a nikto sa v blízkom okolí nesťažoval heh.. ale tak to moje potenie, ja si to uvedomujem, a viem, že sa možno spotím viacej ako iní, ale pokiaľ to nesprevádza aj pachová stopa, tak som to nejak neriešil zatiaľ ešte.

mat_ka

Myslím, že takto to má nejak zaužívané asi väčšina ľudí. Ale skutočne v rôznych prípadoch vie byť ten botox nápomocný. Mám známeho, ktorý dosť cvičí, ale tiež mu robilo problém nadmerné potenie. A to proste ide akosi ruka v ruke to cvičenie a potenie, tak to tiež riešil takýmto menším "zákrokom".

dobibina

pozerala som cez vikend relaciu jednu a tam hovorilo o botoxe, hovorila tam jedna doktorka na co vsetko sa da vyuzit, pri akych roznych problemoch, to som ani nevedela. ani ze na toto potenie sa da aplikovat, aby sa to zmiernilo, alebo teda odstranilo na nejaky cas. som to mala proste tak, ze som botox vnimala, ze sa nim riesia take kozmeticke veci skor.

susana33

tak si si rovno asi aj sama odpovedala. nie u kazdeho zaberaju. napriklad moja teta, ona pouziva muzsky deodorant jeden, lebo ze tie zenske jej pripadaju slabe. ono to potenie je u roznych ludi rozne. podla mna je ten botox take netypicke riesenie, ale pokial funguje, tak preco to neskusit.

lubby

to akoze ani ziadne deodoranty nezaberaju na to potenie?... sice blbo sa asi pytam, lebo tak to potenie moze byt problematicke na roznych castiach tela, nie len v podpazusi...

klaudinkas

- To je podľa mňa akože super, že stačia dve sedenia u doktora, ktoré v podstate trvajú chvíľu, sa dá povedať a potom máš rok pokoj od toho potenia. Vie to byť otravné jednak však pre samotného človeka, ktorý má s tým problémy, ale aj pre okolie.

klaudusinka

- tá prvá aplikácia by mala vydržať niekoľko mesiacov až do cca pol roka. a keď absolvuješ aj tú ďalšiu, tak sa účinok môže predĺžiť na cca rok. plus mínus samozrejme, každý sme iný a každému sa iné množstvo aplikuje aj :)

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.