Potenie na zadku

Príspevok v téme: Potenie na zadku
jeremy88

Zdravím všetkých. Aktuálne mám problém už cca 2 roky s nadmerným potením na zadku. Začalo to cca od 13 rokov. Skúsil som už aj dubovú kôru, ale nepomáha. Zvyčajne pri potení má jedna polovička zadku od druhej odlišnú teplotu. Pri potení to presiakne niekedy aj nohavice a vidno mokrý fľak...po vyschnutý je fľak čistý.

jarica21

Fakt mu to pomohlo? Musím zvestovať kamoške, že sa dá takéto niečo podstúpiť. Lebo ona ako je tehotná, tak sa začala všeobecne viacej potiť a je z toho na nervy.

ewinna

Môj brat bol na takomto niečom, síce na inom mieste, on mal problém strašný s tým, že sa mu dlane potili. To je jedno, či leto, či zima, ale to ani ruku mu podať, nič. Jemu to bolo samému blbé, tak sme našli tento botox a on, že to vyskúša. Tak sa objednal do Spinnu, to je klinika v Ružomberku a tam absolvoval takéto ošetrenie. Odvtedy je to omnoho lepšie, musím povedať.

vcelka

počula som o kadejakých kozmetických zákrokoch alebo ako by som to všeobecne nazvala, aj mám nejaké za sebou, ale tiež by som si to asi nespojila do súvislosti.

demi123

no jasné, ja som si to všimla sama na sebe. ale teda nedávala som si botox kvôli poteniu ale normálne, aby som sa trošičku vylepšila. to už niekoľkokrát mám takéto niečo absolvované a všimla som si to ako sprievodný jav. až potom som sa dozvedela, že normálne sa to takto robí a rieši sa takýmto spôsobom nadmerné potenie.

madgala

to je akoze normalne taky botox, ako sa picha aj kvoli vraskam a takymto zalezitostiam, ked chcu byt ludia pekni? :)

lukco85

vieš čo, tiež som mal problém s potením, dá sa povedať s nadmerným potením. poskúšal som kadečo, ale akože všetko zabralo tak nachvíľu. potom mi jedna kamoška hovorí, že ono aj botox sa zvykne dávať, aplikovať, že potom sa na tom mieste človek nepotí. tak som objednaný na takéto niečo, uvidíme, čo to povie.

Stanissllav

Potím sa aj ja a to som si myslel že viac ako ja sa nikto nepotí, ale že by mi to presiaklo tak to teda nie. Možno by som zašiel k dr a niečo poradí hlavne ak je ti to tak nepríjemné.