Potenie na zadku

Príspevok v téme: Potenie na zadku
jeremy88

Zdravím všetkých. Aktuálne mám problém už cca 2 roky s nadmerným potením na zadku. Začalo to cca od 13 rokov. Skúsil som už aj dubovú kôru, ale nepomáha. Zvyčajne pri potení má jedna polovička zadku od druhej odlišnú teplotu. Pri potení to presiakne niekedy aj nohavice a vidno mokrý fľak...po vyschnutý je fľak čistý.

dobibina

pozerala som cez vikend relaciu jednu a tam hovorilo o botoxe, hovorila tam jedna doktorka na co vsetko sa da vyuzit, pri akych roznych problemoch, to som ani nevedela. ani ze na toto potenie sa da aplikovat, aby sa to zmiernilo, alebo teda odstranilo na nejaky cas. som to mala proste tak, ze som botox vnimala, ze sa nim riesia take kozmeticke veci skor.

susana33

tak si si rovno asi aj sama odpovedala. nie u kazdeho zaberaju. napriklad moja teta, ona pouziva muzsky deodorant jeden, lebo ze tie zenske jej pripadaju slabe. ono to potenie je u roznych ludi rozne. podla mna je ten botox take netypicke riesenie, ale pokial funguje, tak preco to neskusit.

lubby

to akoze ani ziadne deodoranty nezaberaju na to potenie?... sice blbo sa asi pytam, lebo tak to potenie moze byt problematicke na roznych castiach tela, nie len v podpazusi...

klaudinkas

- To je podľa mňa akože super, že stačia dve sedenia u doktora, ktoré v podstate trvajú chvíľu, sa dá povedať a potom máš rok pokoj od toho potenia. Vie to byť otravné jednak však pre samotného človeka, ktorý má s tým problémy, ale aj pre okolie.

klaudusinka

- tá prvá aplikácia by mala vydržať niekoľko mesiacov až do cca pol roka. a keď absolvuješ aj tú ďalšiu, tak sa účinok môže predĺžiť na cca rok. plus mínus samozrejme, každý sme iný a každému sa iné množstvo aplikuje aj :)

stylelucky

Ten botox? No ono mozes samozrejme aj viackrat. To by ti uz ale presne povedal doktor, ze po akom case. Ono je to tak pri tomto poteni, ze vlastne ides na jedno aplikovanie, to vydrzi niekolko mesiacov a potom sa robi tak, ze sa ide este raz po nejakej dobe, aby sa vlastne ten ucinok predlzil.

dordle12

Great article! I think this is one of the best articles ever written.
[link=fallguys3.com]fall guys[/link]
[link name=fall guys]fallguys3.com[]
((fallguys3.com fall guys))
[fallguys3.com fall guys]
[[fallguys3.com fall guys]]
[L=fall guys]fallguys3.com[]
"fall guys":fallguys3.com

jarica21

Ešte by som sa chcela opýtať, či mi budete vedieť povedať, či ide o jednorázový zákrok alebo ako to nazvať alebo to treba opakovať nejak častejšie. Ďakujem :)

tenista87

tak keď to funguje v podpazuší, tak by malo aj na hocijakom inom mieste si myslím. popravde som o tom nejak nepočul, zrejme aj preto, že takýto problém chvalabohu nemám, ale tiež by som povedal, že za vyskúšanie človek nič nedá. keď sa aj píše, že to funguje...

Shubi

O tom botoxe som tiež počul, viem že keď sa potíš pod pazuchami tak to tam aplikujú a pomáha to ževraj. Za pokus to možno stojí no.