Bez kamarátov

Príspevok v téme: Bez kamarátov
Peter99

Ahojte,

V mladšom veku, keďže som bol silný introvert a odmietal som akúkoľvek zábavu, diskotéku, alkohol, som prišiel o všetkých kamarátov.

Teraz mám 30, samozrejme som zistil že celá mladosť mi ušla pomedzi prsty, tak sa aspoň posledných pár rokov snažím nájsť nových kamarátov, partiu s ktorými by som išiel pravidelne posedieť do mesta alebo aj na nejakú akciu.

No a teraz prichádza kameň úrazu. Bol som už vonku so zopár ľuďmi, aj skupinami, častokrát sme sa super bavili ale nikdy ma už nezavolajú znovu. A keď sám napíšem či niekam nejdeme, tak stále nemajú čas, alebo niečo iné, pričom viem že chodia niekam pravidelne.

Mne sa teda nezdalo žeby som bol nejaké piate koleso na voze, kazil zábavu alebo bol nejaký príživník čo za seba neplatí. Viem si zo seba robiť srandu, keď rozprávam tak sa smejú, takže celkom nechápem prečo to stále skončí rovnako.

Prikláňam sa k názoru ktorý mi niekto povedal, že v dospelom veku sú už takéto partie rozdelené a dostať sa do nejakej je veľmi ťažké.

Aký máte na to názor?

darrianna

Bez kamarátov si ja predstaviť život neviem. Stačí pokojne aj jeden, ktorému sa môže človek vyrozprávať. Bez toho to jednoducho nejde.

zimka

tiež som sa dostala k môjmu mužovi cez šport:) iného by som popravde ani nechcela. ale tak to už záleží na tvojich prioritách a koníčkoch, samozrejme.

We-bero9

ja by som odporučila portál na zoznámenie na internete. Je to jeden z mnohých spôsobov ako sa zoznámiť s ľuďmi. Ale sú aj iné spôsoby zoznámenia ako napríklad športové kluby, záujmové kluby a podobne. Treba len hľadať a nevzdávať sa. nesedieť len doma. Lebo to je koniec. Zoberie ti to životnú energiu. To viem z vlastnej skúsenosti.

1mini2

Laska kvitne v kazdom veku a na akomkolvek mieste :D Netreba mat absolutne ziadne predsudky, lebo inak sa moze lahko stat, ze si clovek nenajde nikoho :D

kajomija

ale tak aj na dedine sa da robit kopu veci. existuju aj dedinske zabavy, zabijacky :D zakazdym sa nieco najde, kam chodi viac ludi, nieho uz len stretnes.

Natt5484

Ja som na tom úplne rovnako, rodina prakticky tiež nič , za deň prehodíme pár viet, a bývam na dedine tu sú možnosti minimálne.
Som už z toho popravde dosť na dne.

nurse87

praveze sa na to treba rozhodne upinat :D a zacat riadne hladat. ak bude niekto sediet len doma, tak si tazko najde priatelov.

Textová Inzercia

Preukázaná účinnosť: 100 hodín nonstop hydratácie

Objavte účinky bunkovej vody z kosmatcovníka, ktorá dlhodobo aktivuje mechanizmy hydratácie pokožky.

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.