Bez kamarátov

Príspevok v téme: Bez kamarátov
Peter99

Ahojte,

V mladšom veku, keďže som bol silný introvert a odmietal som akúkoľvek zábavu, diskotéku, alkohol, som prišiel o všetkých kamarátov.

Teraz mám 30, samozrejme som zistil že celá mladosť mi ušla pomedzi prsty, tak sa aspoň posledných pár rokov snažím nájsť nových kamarátov, partiu s ktorými by som išiel pravidelne posedieť do mesta alebo aj na nejakú akciu.

No a teraz prichádza kameň úrazu. Bol som už vonku so zopár ľuďmi, aj skupinami, častokrát sme sa super bavili ale nikdy ma už nezavolajú znovu. A keď sám napíšem či niekam nejdeme, tak stále nemajú čas, alebo niečo iné, pričom viem že chodia niekam pravidelne.

Mne sa teda nezdalo žeby som bol nejaké piate koleso na voze, kazil zábavu alebo bol nejaký príživník čo za seba neplatí. Viem si zo seba robiť srandu, keď rozprávam tak sa smejú, takže celkom nechápem prečo to stále skončí rovnako.

Prikláňam sa k názoru ktorý mi niekto povedal, že v dospelom veku sú už takéto partie rozdelené a dostať sa do nejakej je veľmi ťažké.

Aký máte na to názor?

zdencha598

aj v tridsiatke si vies najst dobru partiu kamaratov a este ti vobec nic neuslo. ved si mlady a casu na kopec zabavy a roznych zazitkov mas tiez

grilda05

Tiez si myslim, ze aj v praci si vies najst dobrych kamosov, utuzit kolektiv a da sa s nimi fungovat aj mimo prace, vo volnom case. Nevidim v tom problem.

Peter99

Ešte dodám, že v práci by sa dalo povedať že patrím k najobľúbenejším, tam ma pre zmenu volajú úplne všade a keď sa raz stalo že som nemohol ísť na jednu akciu tak to ma 2 týždne každý deň presviedčali.

Ale pracovný kolektív to je predsa len niečo iné...