Bez kamarátov

Príspevok v téme: Bez kamarátov
Peter99

Ahojte,

V mladšom veku, keďže som bol silný introvert a odmietal som akúkoľvek zábavu, diskotéku, alkohol, som prišiel o všetkých kamarátov.

Teraz mám 30, samozrejme som zistil že celá mladosť mi ušla pomedzi prsty, tak sa aspoň posledných pár rokov snažím nájsť nových kamarátov, partiu s ktorými by som išiel pravidelne posedieť do mesta alebo aj na nejakú akciu.

No a teraz prichádza kameň úrazu. Bol som už vonku so zopár ľuďmi, aj skupinami, častokrát sme sa super bavili ale nikdy ma už nezavolajú znovu. A keď sám napíšem či niekam nejdeme, tak stále nemajú čas, alebo niečo iné, pričom viem že chodia niekam pravidelne.

Mne sa teda nezdalo žeby som bol nejaké piate koleso na voze, kazil zábavu alebo bol nejaký príživník čo za seba neplatí. Viem si zo seba robiť srandu, keď rozprávam tak sa smejú, takže celkom nechápem prečo to stále skončí rovnako.

Prikláňam sa k názoru ktorý mi niekto povedal, že v dospelom veku sú už takéto partie rozdelené a dostať sa do nejakej je veľmi ťažké.

Aký máte na to názor?

Van-ness

Zaklad je najst si nejaky konicek, ktory ta bude naplnat jednoznacne. Ostatne pride samo, skutocne. Mozno to znie ako nejake klise, ale takto to proste funguje, pri sporte spoznas ludi, ktori ta budu navyse motivovat, ziskas nove priatelstva.

pupavka18

Áno nejaký záujem, už som to tu dakde písala: prihlásiť sa do jazykovky, napr. krátkodobé čo kurzy sú 1.,3.mesačné, a ďalší level, alebo opakovať už v inom kurze...v inej jazykovke, jazykoviek je teraz veľa..aj inom meste skúsiť

Plavecký výcvik pre dospelých, turistický, na FB ,či nie sú nejaké skupiny, čisté hory, pohľadať, tiež na instagrame sa veľa ľudí zoznámilo, začali sledovať napr.psíčkarov, alebo je veľa reels z túry po Tatrách, N.T.,M.Fatre, atď., pridaj komentár, napíš správu...

Nevešať hlavu, neklesať na duchu, ísť do fitka, v rôznych časoch, ísť na nejaký zájazd víkend...

Vinárska cesta Rakúsko, Nemecko...Franc.tam sú spoločné večere a víno, rozviaže jazyk, ha,ha..pracovať na sebe,
Ide zima, zdokonaľovať sa v lyžovaní v nejakej skupine, dobrovoľníctvo v nemocnici,alebo niekde proste...treba skúsiť, Nordic walk.skupiny sú, tiež je kurz začínajúcich, čo chcú behať, dobrovoľní.nosiči v Tatrách, kurzy tanca..ak je odvaha,

Usmievať sa na svet, svet sa bude usmievať tiež: to naozaj funguje, sú všeliaké kurzy na nete, človek sa ďalej vzdeláva a je medzi ľudmi, nesedieť doma, osmutnievať, rozmýšľať, prečo ja.. treba ísť šťastiu v ústrety

MiChalinka

hej hej inak to je najlahsi sposob ako sa dostat do nejakej patrie, zacat sa niecomu venovat, ci uz je to sport, alebo proste nejaky ten konicek

kollki

Vyskusaj sa niecomu venovat, mam znameho co si nasiel frajerku ked zacal chodit cistit potoky, lesy a take, boli taka partia.

ahjajjaj

podľa mňa by si mohol naraziť na kamarátov, kebyže sa začneš zúčastňovať nejakých dobrovoľníckych aktivít.

mamarta2

- mozno by bolo fajn chodit viacej do spolocnosti? dobri ludia sa najdu vsade :) a tym nemam namysli len bary, krcmy a podobne. zacni sportovat, najdi si nejaky konicek, myslim si, ze to nepotrva dlho a najdes si niekoho, s kym budes travit cas.