Mám problém

Príspevok v téme: Mám problém
Mladychalan

Ahoj , túto tému som už raz zverejnil v inej kategórií ale keďže to súvisí aj so vzťahmi , skúsim to aj tu . Mám 20 rokov , no na môj vek mám výrazne slabšie sexuálne skúsenosti než iný chalani , nič moc , to pritom podľa mňa nevyzerám až tak zle ajkeď čo sa týka tváre je to možno horšie ako telo keďže som vysoký cca 190 a dosť cvičím najmä v poslednej dobe . Napriek tomu síce aktívne vonku nevyhľadávam baby ani na to zrejme nemám ale nedarí sa mi ani čo sa týka zoznamiek , písal som si veľakrát s babou ale málokedy to viedlo čo i len k stretku . Prosím poradí mi niekto? Som už z toho zúfalý ...

Mona1

mas 20 rokov, to mas na nejaku vaznu znamost este hoooodne casu. ked hovoris, ze cvicis, tak sa ti podari mozno aj tam na nejaku slecnu natrafit alebo niekde von s kamosmi, ked pojdeme. netreba to silit tolko, si myslim, trochu tomu nechat volny priebeh by bolo mozno fajn :)

Ernest-ernie

Popracuj ešte na štylistike, bodky, čiarky a taak.

Inak tá tvoja zúfalá situácia je že máš v 20 málo sexuálnych skúseností? Lebo ja som to stále asi nepochopil.

Neviem prečo ti Marek nedal jeho "radu" a to že máš ísť do bordelu.

Mladychalan

Ernestík tak takto ?, prvé ja som makal v Rakúsku , ja som kupoval bytik na hypo , kto akože tu musí svoje Ego merať??? ? To akože prvá vec .

Druhá vec : To že ty si žiadny reálny vzťah nenašiel ani keď si si nahrabal prachy v Rakúsku ma síce mrzí (reálne) , no evidentne by asi nechodili mlado manželia v rovnakom veku po ulici keby tvoja čudesné znejúca teória (zrejme z praxe ) bola pravdivá .... Inak dokonca písal som so ženou ktorá sa so svojím mužom dokonca v 16tke spoznala a boli odvtedy spolu ty mantak , už pri komente na vlak bolo jasné ktorá bije .

Ešte predposledná vec ?, ty nemáš čo robíť že tu musíš čítať ľudí v zúfalých situáciach? Lebo evidentne si neprišiel pomáhať len si honiť Ego (dúfam že len Ego ) .

Ps : ? Keď si si už dával námahu s čítaním , skús nabudúce aj čítať s porozumením . To by si sa dozvedel že v 30tke už asi sotva budem panic ? . Jedine že by bolo možné sa aj napaniť znova ?.

Jesiis , keď sa snažíš byť hustý tým že hovoríš o niekoho mentálnom veku a sám píšeš že neviem čo ale aby niečo bolo ..... Rozdiel medzi 20 a 15 evidentne pri tebe ešte nieje tak strašný.

Ernest-ernie

Keďže sa do mňa obúvaš tak som si dal námahu a prečítal všetky tie tvoje výlevy :D

V 90% príspevkov riešiš len svoj výzor, potom tam kdesi čosi píšeš o egu, láske, spolunažívaní, podpore ale keďže si sa hned na začiatku odprezentoval ako povrchný človek tak to vyznie akurát smiešne.

Ale máš 20 (mentálne 15) takže ono nemôžeš vedieť ani reálne čo také slová a záväzky znamenajú a je to tak úplne v poriadku.

Zbytočne to silíš, žiadna 20-tka nechce nejaký trvalý vzťah plný podpory a ak áno tak nie so seberovným, lebo ty jej nemáš čo ponúknuť.

Holt, ja som od 19 makal v Rakúsku, v 22 kupoval svoj prvý byt na hypo, ty ako píšeš nemáš ani peniaze na to aby si išiel v piatok do mesta. Nemáš ani auto keďže tu splietaš vlaky.

Snaž sa, lebo takto tu o 10 rokov založíš ďalšiu tému "mám 30 a som panic"

Mladychalan

Brunetka28 , minimálne musí mať šancu si raz za čas vrznúť ?, čo ti poviem? Fakt ja neviem čomu sa čudujete niektorí , aj predtým boli tieto problémy len ľudia s ními nemohli vyplakávať na fóre .
Ženy to majú čo sa týka vzťahov a sexu ľahšie , preto väčšinou vyberajú blbo ..

brunetka28

Je zaujímavé, čo trápi teraz 20 ročných chalanov. Zaujímalo by ma, koľko vlastne musí mať chlap na konte žien, aby bol s tým tak nejak v poho

OdpadskaKrajina

Ernest_Ernie a prečo by nemohla? „Vlak bude meškať asi 360 minút. Za vzniknuté meškanie sa Vám ospravedlňujeme“ XDDDDDDDD

MladyChalan hlavne si nájdi nejaké záľuby. Si hádam myslíš, že keď nemáš žiadne poriadne záľuby, tak keď pôjdeš do vzťahu, tak zrazu bude tvoj život lepší? Prd. Budeš sa tak isto nudiť a aj tak sa rozídete. Teraz som pozrel fb a akurát jedna 18tka čo ju poznám tak už je tehotná s jedným, čo ju má za hovno, volá ju že moja „pridrb**á frajerka. Už teraz ľutujem to decko. A takto vyzerajú dnes tie vzťahy.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.